Завтра, 21 вересня, у приміщенні Педагогічного музею України о 15:00 год. відкриють виставку «Василь Сухомлинський: світовий вимір»
На виставці, присвяченій 98-й річниці від дня народження педагога, представлять прижиттєві публікації Василя Сухомлинського, праці найвідоміших дослідників і популяризаторів його творчості у світі, переклади праць іноземними мовами, фотографії та особисті речі.
Прикметно, що книги Василя Сухомлинського видані 53-ма мовами загальним накладом майже 15 млн примірників, а праця «Серце віддаю дітям» перекладена 30-ма мовами світу і вже витримала 54 видання.
Співорганізатори виставки — Педагогічно-меморіальний музей В. О. Сухомлинського та Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського.
Адреса проведення: Київ, вул. Володимирська, 57 (Київський міський будинок учителя, 2-й поверх, експозиційна зала Педагогічного музею України). Виставка триватиме до 30 вересня.
З'ясуємо чинні положення щодо оплати праці педагогічних працівників закладів дошкільної освіти
Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень
Чому медитація — проста і пасивна — стає порятунком для людини? Як саме вона впливає на наш мозок та емоції? Які техніки доступні для кожного з нас, щоб віднайти свій особистий «тихий острівець» у шаленому потоці повсякденного? Використайте прості техніки, щоб допомогти собі та навчити своїх учнів