Підготуйтеся до Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня

Національний олімпійський комітет України спільно з Міністерством освіти і науки України та Міністерством молоді та спорту України на початку 2016/2017 навчального року проводить Всеукраїнський олімпійський урок та Олімпійський тиждень. Про це йдеться листі Міністерства освіти і науки України від 02.09.2016 № 1/9-459

Всеукраїнські заходи відбудуться в межах Дня фізичної культури і спорту, сприяючи залученню дітей та молоді до занять фізичною культурою і спортом, пропаганді здорового способу життя, вихованню почуття патріотизму. Також діти й молодь матимуть можливість дізнатися про олімпійські види спорту та поспілкуватися з найуспішнішими спортсменами України.

Міністерство освіти і науки України просить місцеві органи управління освітою, інститути післядипломної педагогічної освіти сприяти організації та проведенню відповідних заходів.

Всеукраїнський олімпійський урок — це спортивно-виховний захід, який має різні види та форми і проводиться в загальноосвітніх, позашкільних, інших навчальних закладах, на центральних майданах міст і селищ на всій території України.

Всеукраїнський олімпійський урок проводять у таких формах:

  • теоретична — вікторини, диспути, конференції, усні журнали, запитання-відповіді, зустрічі з видатними спортсменами, тренерами та діячами фізичної культури і спорту
  • практична — міні-турніри, естафети, показові виступи вихованців спортивних шкіл та секцій, тренування, які проводять видатні спортсмени та тренери, олімпійські ритуали.

Олімпійський тиждень — це всеукраїнський спортивно-видовищний захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.

До листа додані:

День фізичної культури і спорту відзначають щорічно у другу суботу вересня згідно з Указом Президента України від 29.06.1994 № 340/94.

Восени також проводитимуть соціальні футбольні фестивалі.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

План роботи на літній оздоровчий період в ЗДО

Основне завдання в ЗДО — оздоровити дітей, створити простір для активного відпочинку та закріпити знання. Що потрібно врахувати, готуючи план роботи на літній оздоровчий період
88218

Шукаємо ключ до «замкнутої» дитини

Є діти, що граються, голосно сміючись, штовхаючись, поспішають до гурту, а є діти, які усамітнюються, стають мовчазними в компанії однолітків і, схоже, бояться людей. Педагоги мають вміти працювати з такими дітьми та вміти заспокоїти батьків і підказати їм шляхи вирішення ситуації.
1513

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
4937

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді