Всесвітня мережа інтернет є невід’ємною частиною життя як дорослого, так і дитини. Однак не варто забувати, що у мережі дітей можуть підстерігати небезпеки. Саме тому дорослим важливо ознайомити дітей з правилами користування інтернетом.
Чудовим помічником у цьому стане науково-популярний путівник-довідник для дітей про правила користування інтернетом «Як не заблукати в павутині» Тетяни ЩЕРБАЧЕНКО (СТУС), який можна завантажити безплатно.
За словами книгознавця Наталі МАРЧЕНКО, «у шести розділах книги йдеться як про технічні питання існування Інтернет (сервер, браузер, провайдер, модем, bluetooth, wi-fi, QR-код тощо) та його змістове наповнення (пошуковці, торенти, обмінники, мережеві бібліотеки тощо), так і про засади «здорового способу існування» в мережі (тролі, боти, спам тощо) та морально-етичні та правові сторони її буття (авторське право, конфіденційність, веб-заробіток тощо)».
До того ж, інформацію подано з дотепними ілюстраціями Дмитра КУЗЬМЕНКА, що допоможе дітям легше зрозуміти суть.
Завантажити науково-популярний путівник-довідник для дітей «Як не заблукати в павутині» можна безплатно за посиланням.
Предметні тижні у школі — одна з найцікавіших форм організації навчально-виховного процесу, можливість і для вчителя, і для учня проявити свої багатогранні здібності. Адміністрація школи має лиш усе по порядку організувати
Зазвичай День цивільного захисту планують на квітень-травень. Заняття цього дня мають мотивувати учнів набути практичних навичок захисту за надзвичайних ситуацій. Які виховні заходи провести цього дня — у статті.
Як фіксувати поточне оцінювання, виводити та корегувати семестрову і річну оцінки за вимогами НУШ: розʼяснення від МОН у статті.
Мета Концепції безпеки закладів освіти – створити рівні, належні та безпечні умови здобуття освіти, організувати безпечний освітній простір в умовах війни. Концепція залишається актуальною, тож пригадайте основі її положення.
У чому полягає інтерактивне навчання та які інтерактивні методи використовувати в роботі з дошкільниками, учнями й педагогами. Принципи, завдання, класифікації, приклади інтерактивних методів навчання