У Києві відбувся тренінг для регіональних тренерів «Методика викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» в основній і старшій школі.
Цей тренінг — одна з акцій проекту «Вчимося жити разом», який ініціювало представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та підтримала Служба Європейської Комісії з гуманітарної допомоги та громадянського захисту (ЕСНО) в межах ініціативи «Діти миру», що спрямована на освітні проекти у зонах конфлікту.
Під час тренінгу фахівці ГО «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» підготували 30 тренерів з Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Донецької, Луганської областей.
Учасники тренінгу ознайомилися з методикою підготовки педагогів для викладання курсу «Вчимося жити разом», з комплектом навчальних матеріалів за курсом та вимогами до тренінгової підготовки, а також випробували себе в ролі тренера. Уже цього літа тренери навчатимуть методики викладання курсу вчителів базових навчальних закладів своєї області, а у новому навчальному році підготовлені вчителі навчатимуть учнів.
У травні та червні пройдуть тренінги з підготовки обласних тренерів для початкової та дошкільної освіти.
Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
Нова редакція Порядку конкурсного відбору підручників запрацює з 1 вересня 2025 року. Розповідаємо про ключові зміни та їхній вплив на роботу шкіл.
Свідоцтво досягнень — документ, який дає розгорнуте уявлення про навчальний поступ дитини в школі. У яких класах НУШ цей документ обов'язковий та як його заповнювати — читайте у статті та скачуйте шаблони свідоцтв
Розуміння критеріїв оцінювання – ваш ключ до ефективного навчання. У цій статті ви знайдете відповіді на питання, як оцінювати знання учнів, як це працює в різних класах і форматах навчання, та як зробити цей процес справедливим і зрозумілим для кожного. Читайте далі, щоб опанувати інструменти, які допоможуть вашим учням досягати кращих результатів!
Приклади коректурних таблиць із описом роботи з ними. Використовуйте в роботі з дошкільниками, щоб розвивати в них увагу, мовлення, пам'ять, мислення, здатність встановлювати зв'язки між предметами та явищами довкілля