Підручниками забезпечать усіх учнів 4-х та 7-х класів

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Міністр освіти і науки Лілія ГРИНЕВИЧ запропонувала вирішення проблеми із забезпечення учнів 4-х і 7-х класів підручниками в повному обсязі.

Вона повідомила, що у МОН України підготували відповідні зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 року № 117 та від 14 січня 2015 року № 6, що дозволить органам місцевого самоврядування здійснювати попередню оплату цих послуг і дасть змогу врешті-решт розв’язати цю гостру проблему.

Нагадаємо, через суперечності в нормативних документах місцеві органи влади не змогли закупити свою частину підручників.

Видавництва, аби надрукувати понад шість мільйонів примірників підручників, просять передоплату на закупівлю паперу. Проте органи місцевого самоврядування, згідно з чинними нормативними документами, не мають права здійснювати передоплату. Якщо ж видавництва залучать кредитні кошти для друку підручників, то їх вартість значно зросте. 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Вибір підручників: що потрібно знати керівництву школи та вчителям

Вибір підручників є одним з важливих елементів для забезпечення якості освіти учнів. Які навчальні матеріали та завдання обрати, найкраще знають вчителі. Тому саме вчителів долучають до участі в конкурсному відборі підручників. Який порядок вибору підручників, які результати цього вибору в 2024/2025 навчальному році – далі у статті
92

Внутрішня система забезпечення якості освіти: як школа гарантує якісну освіту?

Внутрішня система забезпечення якості освіти об’єднує умови, чіткі процедури та конкретні заходи всередині школи. Чи важливіша вона за інституційний аудит? Відповідь – у статті.
421

Педагогічні читання: нетрадиційні форми проведення

Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
11230

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
21649

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді