20 квітня 2016 року у Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося урочисте відкриття II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Дошкільна освіта»
Учасниками Олімпіади стали 63 студенти із 32 вишів України, а гостями — їх викладачі та вболівальники.
Присутніх привітала Тамара ПАНАСЮК, начальник відділу дошкільної освіти департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України. Вона побажала успіхів і перемог учасникам Олімпіади.
Після урочистостей студенти стали до виконання низки конкурсних завдань, результати яких оцінюватиме авторитетне журі.
Перший день Олімпіади завершиться вечором знайомств та цікавим спілкуванням студентів і викладачів.
Інформаційними партнерами Олімпіади є спеціалізовані журнали Цифрового видавництва Експертус, зокрема журнал «Вихователь-методист дошкільного закладу».
![Урочисте відкриття II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Дошкільна освіта» відбулося Урочисте відкриття II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Дошкільна освіта» відбулося](/images/novyna_2.jpg)
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?