Державна служба з питань праці перевірила підприємства за період І кварталу 2012 року. Загалом до адміністративної відповідальності притягнуто 1075 посадових осіб підприємств-боржників. При цьому загальна сума накладених судами та державними інспекторами праці штрафних санкцій становить 484,6 тис. гривень.
Державні інспектори з питань праці провели 1391 перевірку на 1146 підприємствах-боржниках із виплати заробітної плати протягом І кварталу 2012.
Про це повідомила прес-служба Державної інспекції України з питань праці.
«За результатами перевірок підприємств-боржників складено та передано до суду 770 протоколів про адміністративні правопорушення, винесено 305 постанов про накладення штрафів за невиконання законних вимог посадових осіб Держпраці», — уточнили у відомстві.
Також, згідно з інформацією, загалом до адміністративної відповідальності притягнуто 1075 посадових осіб підприємств-боржників. При цьому загальна сума накладених судами та державними інспекторами праці штрафних санкцій становить 484,6 тис. гривень.
Окрім того, у ході перевірок підприємств-боржників із виплати заробітної плати внесли 487 подань власникам про притягнення до дисциплінарної відповідальності, а також 533 матеріали перевірок передали до правоохоронних органів для вирішення питання про притягнення правопорушників трудового законодавства до кримінальної відповідальності.
У прес-службі Держпраці також зазначили, що на вимоги державних інспекторів з питань праці підприємства-боржники погасили заборгованість із виплати заробітної плати на суму 103,2 млн. гривень, тобто підприємства повністю чи частково розрахувалися з 51 тис. працівників.
Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
Ознайомтеся зі змістом та основними вимогами Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти. Акцентуємо увагу на тому, що потрібно знати керівнику закладу
З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок