Майже все підвищення пенсій буде спрямовано людьми на споживчий ринок, перш за все, на продукти харчування, які виробляються здебільшого в Україні. Таким чином, збільшуючи виплати, ми даємо серйозний імпульс для розвитку національної економіки. Про те, на скільки підвищиться розмір пенсій роз‘яснює віце-прем’єр-міністр України — міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.
З 1 травня пенсії майже 13 млн. пенсіонерів зростуть на понад 100 гривень.
Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України — міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, передала прес-служба Мінсоцполітики.
Мінімальне підвищення пенсій для всіх, хто має необхідний страховий стаж (20 років для жінок і 25 – для чоловіків) становитиме 100 гривень.
«Підвищення у середньому розмірі 50 гривень отримають і ті пенсіонери, які не мають необхідного стажу», — повідомив урядовець. За словами віце-прем’єр-міністра, значне підвищення виплат чекає на військових пенсіонерів — їх пенсії до кінця року в середньому зростуть на 36%.
«Майже все підвищення пенсій буде спрямовано людьми на споживчий ринок, перш за все, на продукти харчування, які виробляються здебільшого в Україні. Таким чином, збільшуючи виплати, ми даємо серйозний імпульс для розвитку національної економіки», — запевнив він.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?