Окрім святкових вихідних в червні, у містах, які приймають Євро-2012, місцева влада рекомендує працедавцям влаштувати неробочі ще й у дні проведення матчів.
У зв’язку із двома святами на початку червня українці матимуть три дні вихідних. Окрім того, в кінці першого літнього місяця очікується чотириденний уїк-енд.
Так, у червні співробітники підприємств і організацій, де встановлено п'ятиденний робочий тиждень, матимуть два додаткових вихідних. У містах, які приймають Євро-2012, місцева влада рекомендує працедавцям влаштувати вихідні ще й у дні проведення матчів.
У неділю, 3 червня, через п'ятдесят днів після Великодня, відзначається одне з найбільших православних свят — День святої Трійці. Святкування припадає на неділю, отже в понеділок, 4 червня, також буде вихідний.
День Конституції в Україні відзначається 28 червня. Цьогоріч святкування припадає на четвер. Тому уряд рекомендував керівникам підприємств і організацій для більш раціонального використання робочого часу наступного дня, 29 червня, також зробити вихідним. Тому завдяки Дню Конституції українці зможуть відпочити чотири дні поспіль. Але відпрацювати 29 червня доведеться в суботу, 7 липня.
У свою чергу, Київська міська рада рекомендувала оголосити вихідними дні проведення матчів Євро-2012 у столиці — 11, 15 і 19 червня, які випадають на робочі дні. Львівська міська рада також рекомендувала оголосити вихідним 13 червня — день проведення матчу у Львові. Аби уболівальники змогли подивитися футбол.
Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
Ознайомтеся зі змістом та основними вимогами Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти. Акцентуємо увагу на тому, що потрібно знати керівнику закладу
З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок