Відсоток усиновлення у столиці залишається одним із найвищих у країні

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

У сім’ях опікунів і піклувальників, прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, наразі, виховується 2063 дитини. Це становить 84% від загальної чисельності дітей, які перебувають на обліку, і є одним з найвищих показників серед усіх регіонів нашої держави.

Протягом першої половини 2012 року під опіку та піклування взято 118 дітей, влаштовано у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу ― 14 та усиновлено 45 хлопчиків та дівчаток.

Про це повідомила прес-служба КМДА.

На первинному обліку у районних службах Києва наразі, перебуває 2463 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Як повідомили у відомстві, у сім’ях опікунів і піклувальників, прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, наразі, виховується 2063 дитини. «Це становить 84% від загальної чисельності дітей, які перебувають на обліку,  і є одним з найвищих показників серед усіх регіонів нашої держави (для  прикладу, показник у середньому по Україні ― 76%)», ― зазначили у КМДА.

Крім того, протягом першого півріччя 2012 року, 79 осіб пройшли навчання, як кандидати у сімейні форми виховання, ще 25 бажаючих навчаються зараз. Також майже 60 охочих, сьогодні перебувають на обліку кандидатів, серед них є сімейні пари та одинокі особи.

За результатами аналізу, який проводили спеціалісти служби у справах дітей, поза сімейними формами, здебільшого, залишаються діти з інвалідністю, діти з різними серйозними захворюваннями та підлітки.

За словами начальника служби у справах дітей Миколи Кулеби, шляхи вирішення такої проблеми, передбачені міською комплексною програмою «Київ без сиріт», яка знаходиться на фінальній стадії доопрацювання. Зокрема, вона передбачає фінансову підтримку сімей, які візьмуть на виховання дитину-сироту з інвалідністю та активізацію створення нових дитячих будинків сімейного типу.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічні читання: нетрадиційні форми проведення

Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
11537

Дидактичні ігри для дітей

Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
275527

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
22097

Документи асистента вчителя у роботі з учнями з особливими освітніми потребами

Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень
264542

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді