Відсоток усиновлення у столиці залишається одним із найвищих у країні

У сім’ях опікунів і піклувальників, прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, наразі, виховується 2063 дитини. Це становить 84% від загальної чисельності дітей, які перебувають на обліку, і є одним з найвищих показників серед усіх регіонів нашої держави.

Протягом першої половини 2012 року під опіку та піклування взято 118 дітей, влаштовано у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу ― 14 та усиновлено 45 хлопчиків та дівчаток.

Про це повідомила прес-служба КМДА.

На первинному обліку у районних службах Києва наразі, перебуває 2463 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Як повідомили у відомстві, у сім’ях опікунів і піклувальників, прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, наразі, виховується 2063 дитини. «Це становить 84% від загальної чисельності дітей, які перебувають на обліку,  і є одним з найвищих показників серед усіх регіонів нашої держави (для  прикладу, показник у середньому по Україні ― 76%)», ― зазначили у КМДА.

Крім того, протягом першого півріччя 2012 року, 79 осіб пройшли навчання, як кандидати у сімейні форми виховання, ще 25 бажаючих навчаються зараз. Також майже 60 охочих, сьогодні перебувають на обліку кандидатів, серед них є сімейні пари та одинокі особи.

За результатами аналізу, який проводили спеціалісти служби у справах дітей, поза сімейними формами, здебільшого, залишаються діти з інвалідністю, діти з різними серйозними захворюваннями та підлітки.

За словами начальника служби у справах дітей Миколи Кулеби, шляхи вирішення такої проблеми, передбачені міською комплексною програмою «Київ без сиріт», яка знаходиться на фінальній стадії доопрацювання. Зокрема, вона передбачає фінансову підтримку сімей, які візьмуть на виховання дитину-сироту з інвалідністю та активізацію створення нових дитячих будинків сімейного типу.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
9717

Розвиток емоційно-вольової сфери дошкільника

Воля не виникає сама собою, її потрібно змалку формувати. Які особливості вольової сфери у дітей дошкільного віку? Як дорослі можуть сприяти формуванню в дитини емоційно-вольової сфери й таких пов’язаних із нею якостей, як самостійність, самоконтроль, стриманість?
31359

Корпоративний імідж сучасного дитячого садка

Мотивовані й творчі педагоги є ядром діяльності закладу дошкільної освіти, а їхня професійна діяльність — одним із компонентів його іміджу. Як сформувати позитивний корпоративний імідж дошкільного закладу і водночас сприяти фаховому зростанню та професійній соціалізації педагогів?
20652

Загартування дітей в дитячому садку

Загартування дітей дошкільного віку вимагає обережного підходу й відповідального ставлення. Під час гартувальних процедур дотримуйтеся загальних принципів
10868

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді