У Каневі започаткують гуманітарний інститут

МОНмолодьспорту та Мінкульт утворять інститут Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького ― вищий навчальний заклад ІІІ рівня акредитації.

Новий вищий навчальний заклад здійснюватиме підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста, бакалавра та спеціаліста за напрямами «Культура», «Мистецтво» та «Гуманітарні науки» з можливістю продовження їх навчання за цими ж напрямами в магістратурі та аспірантурі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Про це повідомила прес-служба МОНмолодьспорту.

Про таке рішення домовилися глава МОНмолодьспорту Дмитро Табачник та глава Мінкульту Михайло Кулиняка. Рішення прийнято на виконання Указу Президента України від 11 квітня 2012 року № 257 «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка» та рішення Громадської гуманітарної ради, з метою гідного відзначення 200-річного ювілею видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, а також з метою удосконалення інфраструктурного і культурного розвитку м. Канева.

У МОНмолодьспорту також зазначили, що, виходячи з необхідності посилення національно-патріотичного та педагогічного виховання молоді, з метою створення сприятливих умов для культурного розвитку та розвитку гуманітарної вищої освіти та наукових досліджень, було вирішено утворити на базі Наукового центру шевченкознавчих досліджень Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та Канівського училища культури і мистецтва Канівський гуманітарний інститут Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, вищий навчальний заклад ІІІ рівня акредитації.

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Портфоліо вихователя дитячого садка

Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
45491

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
91008

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді