Українські «Genius» повернулися з нагородами із США

У цьому році до участі у фіналі конкурсу «Genius» запрошено 386 учасників із 46 країн світу та 32 штатів США. Загальною тематикою конкурсу стала екологія в усіх її аспектах ― екологія людини, біорізноманіття, покращення якості навколишнього середовища тощо.

Фінал Міжнародного конкурсу наукових та мистецьких робіт учнів «Genius» провели у м. Освего (штат Нью-Йорк, США) в університеті SUNYOSWEGO.

Про це повідомили в прес-службі МОНмолодьспорту.

У цьому році до участі у фіналі конкурсу «Genius» запрошено 386 учасників із 46 країн світу та 32 штатів США. Загальною тематикою конкурсу стала екологія в усіх її аспектах (екологія людини, біорізноманіття, покращення якості навколишнього середовища тощо).

Честь України на Міжнародному конкурсі захищали переможці національного етапу 2012 року. Індивідуальний проект «Модифікація природних сорбентів України і можливості їх дослідження» представляла Христина Ганзюк, вихованка Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру,  учениця 10 класу Технологічного багатопрофільного ліцею м. Хмельницького, яка виборола «бронзову» медаль.

За командний проект «Ефект попкорну ― отримання високодисперсних порошків за допомогою мікрохвильової обробки» Марія Леонова та Анастасія Руда, вихованки Дніпропетровського обласного еколого-натуралістичного центу,  учениці 11 класу Комунального закладу освіти «Хіміко-екологічний ліцей» м. Дніпропетровськ, нагороджені «бронзовою» медаллю.

З 2011 року Україна є повноправною країною-учасницею конкурсу. Організатором національного етапу в Україні є Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (НЕНЦ) Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

Науковий конкурс «Genius» проводиться за категоріями: екологія та біорізноманіття; стан навколишнього середовища (повітря, води, ґрунту); ресурси та види енергії; екологія людини; особлива проблема: усунення нафти з води. Мистецький конкурс «Genius» проводиться за такими категоріями: концептуальний дизайн плакату; короткометражний фільм; сатирична ілюстрація; цифрові ЗМІ; фотографія.

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Портфоліо вихователя дитячого садка

Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
45491

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
91011

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді