До українського списку ввійдуть близько 300 вишів з понад 30 країн світу. Серед них буде 180-200 університетів світу, які одночасно займають перші 300 позицій у цих трьох рейтингах.
Невдовзі в Україні з’явиться перелік іноземних вищих навчальних закладів (ВНЗ), дипломи яких не потребують нострифікації.
Як повідомив директор Державного інституту сімейної та молодіжної політики Андрій Мішин, сьогодні існує три головних рейтинги університетів, на які посилається робоча група зі створення списку вишів: академічний рейтинг університетів світу, всесвітній рейтинг університетів і британський рейтинг університетів світу.
Дипломи університетів, які входять до цих трьох рейтингів не треба буде проходити процедуру нострифікації.
До українського списку ввійдуть близько 300 вишів з понад 30 країн світу. Серед них буде 180-200 університетів світу, які одночасно займають перші 300 позицій у цих трьох рейтингах.
Рішення про створення списку провідних ВНЗ світу обговорювалось на гуманітарній раді при президенті України, зазначив директор інституту. За його словами, скоріше за все, список з розпорядження Кабінету міністрів України з’явиться у вересні-жовтні.
Випускникам вишів, яких не буде в переліку, як і раніше доведеться підтверджувати свій диплом для подальшого навчання або роботи в Україні.
З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
З'ясуємо чинні положення щодо оплати праці педагогічних працівників закладів дошкільної освіти
Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.