Кращу книгу України відтепер визначатимуть щороку

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Усеукраїнський конкурс «Краща книга України» відтепер конкурс проводитиметься щорічно. Твори для участі будуть розділені за номінаціями: «Моя країна», «Життя славетних», «Світ дитинства», «Арт-книжка», «Проза», «Поезія».

Держкомтелерадіо України затвердив Положення про Всеукраїнський конкурс «Краща книга України»: відтепер конкурс проводитиметься щорічно.

Про це повідомили у прес-службі Державного комітету телебачення і радіомовлення.

Конкурс проводитиметься щорічно, а подані до 30 серпня на адресу Держкомтелерадіо України екземпляри видань розглядатимуться у номінаціях «Моя країна», «Життя славетних», «Світ дитинства», «Арт-книжка», «Проза», «Поезія».

Журі оцінюватиме зміст книги, рівень її редакційно-видавничої підготовки, оригінальність дизайнерського рішення, суспільну та професійну значущість видання тощо. Результати конкурсу будуть оголошуватися в рамках проведення Київської міжнародної книжкової виставки «Книжкові контракти».

Видання, визнані «Кращою книгою України», представлятимуться на міжнародних виставках.

Довідка. Книжкові видання на конкурс і матеріали до них із зазначенням «Всеукраїнський конкурс «Краща книга України» необхідно направити до 30 серпня на адресу Держкомтелерадіо України (01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2; контактний телефон ― 278-82-27). Анотації до видань та довідки про авторів прохання надсилати в електронному вигляді на адресу: [email protected].

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як скласти протокол батьківських зборів у ЗДО

Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
103039

Індивідуальна програма розвитку учня школи

Для учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються у вашому закладі освіти, потрібно розробити індивідуальну програму розвитку. Хто розробляє цей документ, на основі якої інформації та які частини він має містити - розбираємо в статті
103043

Безпечне освітнє середовище закладу освіти

Що таке безпечне освітнє середовище, його ознаки та принципи? Як забезпечити психологічно безпечне середовище? Які заходи необхідно впровадити у вашому закладі освіти — читайте у статті.
121311

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді