Кожна сьома заява на вступ подана за допомогою електронної системи

Вступники активно користуються системою електронного подання. Свідченням цього є кількість осіб, які подали електронні заяви ― 58 490. Остаточні показники щодо популярності електронного подання можна буде озвучити вже за тиждень.

Станом на 8 год. 24 липня кількість поданих заяв до вищих навчальних закладів становить 1 596 220. При цьому, кожна сьома заява (загалом ― 219237) надіслана до ВНЗ за допомогою системи електронного подання.

Про це повідомила прес-служба МОНмолодьспорту.

«Вступники активно користуються системою електронного подання. Свідченням цього є кількість осіб, які подали електронні заяви ― 58 490. Остаточні показники щодо популярності електронного подання можна буде озвучити вже за тиждень. Зараз бачимо, що майже 20 днів вступної кампанії пройшли без ускладнень та успішно», ― зауважив заступник директора департаменту вищої освіти МОНмолодьспорту Микола Фоменко.

Він додав, що найбільш активними учасниками вступної кампанії стали мешканці таких областей:

1. Донецька область ― 140 322 заяви.

2. Дніпропетровська область ― 127 772 заяви.

3. м. Київ ― 99 962 заяви.

4. Львівська область ― 98 410 заяв.

5. Харківська область ― 74 066 заяв.

6. Одеська область ― 65 456 заяв.

7. Київська область ― 65 084 заяви.

8. Луганська область ― 61 495 заяв.

9. Житомирська область ― 54 793 заяви.

10. Вінницька область ― 54 371 заява.

Найбільше заяв від вступників надійшло до Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Національного авіаційного університету та Національного університету «Львівська політехніка». Сумарна кількість заяв, поданих до цих вищих навчальних закладів, становить 176 398.

Нагадаємо, до закінчення подачі документів для участі у конкурсному відборі залишається 7 днів. Документи від вступників приймаються до 31 липня включно.  

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оптимізувати рухову діяльність дітей

Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
27854

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
47529

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
39077

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42294

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді