Перший музей сім’ї та родоводу створять у Києві

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

У музеї у тимчасове користування прийматимуть старовинні речі київських родин (фото або фотоальбоми, весільне вбрання та старі весільні рушники, побутові речі, листи чи листівки) та будь-яку інформацію, що стосується історії роду (цікаві або незвичайні історії, розповіді про сімейні традиції, копії цікавих документів та родоводів).

У Києві на базі Центру у справах сім’ї та жінок створять перший у світі музей сім’ї та родоводу.

Про це повідомили у Шевченківській районній державній адміністрації, передала прес-служба КМДА.

Головну мету створення музею вбачають у пропагуванні сімейних цінностей, сприянні розвитку духовно і фізично здорової родини, а також підвищенні визначальної ролі сім’ї в житті суспільства, зазначають у центрі.

Діяльність музею буде здійснюватись у двох напрямах: дослідному та експозиційно-виставковому.

«Перший напрям передбачає дослідження інформації про трансформацію сучасної сім’ї в Україні та світі, відновлення найбільш повного родоводу кожної родини. Другий ― це експозиція, яка складатиметься з найрізноманітніших старовинних родинних речей», ― повідомила директор Центру у справах сім’ї та жінок Людмила Лєбєдєва.

Організатори у активному пошуку експонатів, тож запрошують усіх охочих долучитися до роботи. У музеї у тимчасове користування прийматимуть старовинні речі київських родин (фото або фотоальбоми, весільне вбрання та старі весільні рушники, побутові речі, листи чи листівки) та будь-яку інформацію, що стосується історії роду (цікаві або незвичайні історії, розповіді про сімейні традиції, копії цікавих документів та родоводів).

Збереження наданих реліквій на час експозиції гарантується.

Отримати додаткову інформацію або надати матеріали можна безпосередньо у Центрі у справах сім’ї та жінок Шевченківського району за адресою: вул. Олени Теліги, 43. Контактні телефони: 440-46-22, 440-62-49.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічні читання: нетрадиційні форми проведення

Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
11537

Дидактичні ігри для дітей

Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
275527

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
22097

Документи асистента вчителя у роботі з учнями з особливими освітніми потребами

Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень
264542

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді