Сьогодні виші оприлюднять списки зарахованих

Уже сьогодні, 1 серпня, на інформаційних стендах приймальних комісій та на веб-сайтах вищих навчальних закладів не пізніше 12.00 год. будуть оприлюднені списки рекомендованих до зарахування. 11 серпня будуть оприлюднені списки зарахованих на навчання за кошти державного бюджету.

Під час вступної кампанії-2012 здобути вищу освіту виявили бажання 620 040 осіб.

Про це повідомила прес-служба МОНмолодьспорту.

Усього за період з 2 до 31 липня вступниками було відправлено 1 901 503 заяви на участь у конкурсному відборі на вступ до ВНЗ.

«Це рекордні показники за кількістю поданих заяв. Якщо минулого року кількість вступників становила майже 150 тисяч осіб, то цього року цей показник збільшився більш ніж у чотири рази. Відповідно, майже у п’ять разів зросла й кількість поданих заяв у порівнянні з минулим роком. У 2011 році вступники відправили до вищих навчальних закладів майже 400 тисяч електронних заяв, цьогоріч ― 1 мільйон 901 тисячу», ― повідомив заступник директора департаменту вищої освіти МОНмолодьспорту Микола Фоменко.

«Запровадження електронної подачі заяв значно зменшило навантаження на приймальні комісії та зробило процес подачі документів більше зручним», ― зауважив Микола Фоменко.

Найактивнішими учасниками вступної кампанії-2012 стали мешканці таких областей:

Донецька область ― 167 719 заяв;

Дніпропетровська область ― 156 380 заяв;

м. Київ ― 118 137 заяв;

Львівська область ― 113 481 заява;

Харківська область ― 92 450 заяв;

Київська область ― 75 645 заяв;

Одеська область ― 75 444 заяви;

Луганська область ― 73 013 заяв;

Вінницька область ― 64 924 заяви;

Запорізька область ― 63 740 заяв.

«П’ятірка лідерів серед вищих навчальних закладів за кількістю поданих заяв за весь період вступної кампанії майже не змінювалася. Найбільше заяв надійшло до Київського національного університету імені Тараса Шевченка (45 467), Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (41071), Львівського національного університет імені Івана Франка (40 751), Національного авіаційного університету (35 283) та Національного університету «Львівська політехніка».

Вступники, які подавали документи до вказаних вищих навчальних закладів, мали високі рейтингові показники. Наприклад, у КНУ імені Тараса Шевченка конкурс серед осіб, які мають більше 140 балів за результатами ЗНО і подавали документи для вступу на повний курс навчання на денній формі бакалаврату, склав майже 14 осіб на місце. За такими ж показниками, конкурс у Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» - 9 осіб на місце, у Львівський національний університет імені Івана Франка – 13,5, у Національний авіаційний університет – 17, у Національний університет «Львівська політехніка» - 12 осіб на місце. Очевидно, це є свідченням того, що підвищення прохідного балу із профільних предметів до 140 балів дозволяє відібрати справді кращих вступників», - сказав Микола Фоменко.

Уже сьогодні, 1 серпня, на інформаційних стендах приймальних комісій та на веб-сайтах вищих навчальних закладів не пізніше 12.00 год. будуть оприлюднені списки рекомендованих до зарахування. 11 серпня будуть оприлюднені списки зарахованих на навчання за кошти державного бюджету. До 25 серпня вищі навчальні заклади повинні надати інформацію про зарахування осіб, які вступили на контрактну форму навчання. 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
37729

Методика Р4С: як упровадити

Як упровадити методику Р4С — «Філософія для дітей». Що прививати дітям, аби вони були готовими до ризиків і загроз глобалізованого світу
4686

Створюємо писанкове дерево

Замислюєтеся над тим, яку цікаву художню працю запропонувати дошкільникам напередодні Великодня? Можна провести дистанційний майстер-клас та спробувати виготовити унікальну композицію в нетрадиційній техніці — писанкове дерево, крона якого відтворюватиме державні кордони України
6422

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді