Українці стали щасливішими за останнє десятиліття

Зараз українське суспільство ділиться на незадоволених життям цілком і незадоволених з якимись надіями на майбутнє. А у 2000 році щасливих українців було набагато менше, адже тоді економіка перебувала у падінні, люди не отримували зарплатні.

В Україні зросло число людей, які вважають себе щасливим або задоволеними життям, у порівнянні з цим показником у 2000-ому.

Такі дані оприлюднив директор соціологічної служби Центру Разумкова Андрій Биченко з посиланням на результати досліджень Центру.

У 2012 році почувають себе щасливими 12,6% українських громадян (у 2000 році таких було 9,8%), задоволеними життям визнали себе 34,5% (у 2000 році ― 22,7%), незадоволених життям виявилося 38,7% (в 2000 році ― 53,4%), а відверто нещасливих ― 4,2% (у 2000 році ― 7,4%). Не дали відповіді 10% опитаних (у 2000 році ― 6,7%).

«У порівнянні з 2000 роком, а до нього наша економіка просто падала, ситуація покращилась. Тоді поширеною проблемою було не те, що зарплати і пенсії були низькими, а те, що їх взагалі не платили. Але якщо розглядати 2012 як такий , ми бачимо, що число щасливих і задоволених життям людей, з одного боку, і незадоволених життям і нещасних, з іншого, приблизно однаково. Тобто, суспільство ділиться на незадоволених життям цілком і незадоволених з якимись надіями на майбутнє», ― зазначив Биченко.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оптимізувати рухову діяльність дітей

Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
27854

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
47530

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
39077

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42294

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді