Українці стали щасливішими за останнє десятиліття

Зараз українське суспільство ділиться на незадоволених життям цілком і незадоволених з якимись надіями на майбутнє. А у 2000 році щасливих українців було набагато менше, адже тоді економіка перебувала у падінні, люди не отримували зарплатні.

В Україні зросло число людей, які вважають себе щасливим або задоволеними життям, у порівнянні з цим показником у 2000-ому.

Такі дані оприлюднив директор соціологічної служби Центру Разумкова Андрій Биченко з посиланням на результати досліджень Центру.

У 2012 році почувають себе щасливими 12,6% українських громадян (у 2000 році таких було 9,8%), задоволеними життям визнали себе 34,5% (у 2000 році ― 22,7%), незадоволених життям виявилося 38,7% (в 2000 році ― 53,4%), а відверто нещасливих ― 4,2% (у 2000 році ― 7,4%). Не дали відповіді 10% опитаних (у 2000 році ― 6,7%).

«У порівнянні з 2000 роком, а до нього наша економіка просто падала, ситуація покращилась. Тоді поширеною проблемою було не те, що зарплати і пенсії були низькими, а те, що їх взагалі не платили. Але якщо розглядати 2012 як такий , ми бачимо, що число щасливих і задоволених життям людей, з одного боку, і незадоволених життям і нещасних, з іншого, приблизно однаково. Тобто, суспільство ділиться на незадоволених життям цілком і незадоволених з якимись надіями на майбутнє», ― зазначив Биченко.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
9720

Розвиток емоційно-вольової сфери дошкільника

Воля не виникає сама собою, її потрібно змалку формувати. Які особливості вольової сфери у дітей дошкільного віку? Як дорослі можуть сприяти формуванню в дитини емоційно-вольової сфери й таких пов’язаних із нею якостей, як самостійність, самоконтроль, стриманість?
31363

Корпоративний імідж сучасного дитячого садка

Мотивовані й творчі педагоги є ядром діяльності закладу дошкільної освіти, а їхня професійна діяльність — одним із компонентів його іміджу. Як сформувати позитивний корпоративний імідж дошкільного закладу і водночас сприяти фаховому зростанню та професійній соціалізації педагогів?
20657

Загартування дітей в дитячому садку

Загартування дітей дошкільного віку вимагає обережного підходу й відповідального ставлення. Під час гартувальних процедур дотримуйтеся загальних принципів
10873

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді