Введення «Електронної системи запису до дошкільних навчальних закладів м. Києва» та створення спеціального веб-порталу дасть можливість прозоро та швидко здійснювати видачу направлення для зарахування дитини в дошкільний навчальний заклад. У разі успішного тестування системи у вересні 2012 року, вона запрацює для киян вже до кінця цього року.
У Києві розпочато проект «Електронна система запису до дошкільних навчальних закладів м. Києва».
Про це повідомила прес-служба КМДА.
У Києві розпочався проект «Електронна система запису до дошкільних навчальних закладів м. Києва», який буде реалізовано Головним управлінням освіти у науки за фінансової підтримки та у співпраці з Міжнародним фондом «Відродження» і компанією Майкрософт.
«Введення такої системи та створення спеціального веб-порталу дасть можливість прозоро та швидко здійснювати видачу направлення для зарахування дитини в дошкільний навчальний заклад», ― повідомив заступник голови КМДА Леонід Новохатько.
Портал проекту буде містити наступну інформацію:
― фотографії дитсадків;
― дані про загальну кількість місць у групах;
― інформацію щодо можливості навчання для дітей з особливими потребами;
― контактну інформацію;
― наявні додаткові освітні послуги (гуртки, групи з вивчення іноземних мов, логіки тощо).
Очікується, що в разі успішного тестування системи у вересні 2012 року, вона запрацює для киян вже до кінця цього року.
2023 року КМУ схвалив Концепцію безпеки закладів освіти. Проаналізуємо, що передбачено нею та чого очікувати.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію
Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
Ми підготували для вас зразок оформлення номенклатури справ закладу освіти, а також підказки і шпаргалки щодо вчасної та ефективної роботи з цим документом.
Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.