Дослідники назвали мультик, який є найшкідливішим для дітей

Фахівці радять не давати дітям дивитися телепередачі до дворічного віку. Перевагу рекомендується надавати навчальним і розвиваючим програмам для дітей відповідного віку, причому сидіння перед телевізором не повинно тривати більше двох годин на добу.

Експерти опублікували список мультфільмів, які є шкідливими для розвитку дітей: вони погіршують розумові здібності, послабляють концентрацію уваги.

До таких мультиків вчені з США віднесли мультфільм типу «Губка Боб Квадртані Штани».

Дослідники Університету Вірджинії проводили це дослідження за участю 60 дітей, яким вже виповнилося 4 роки. Усі діти були розділені на 4 групи. Експеримент полягав у наступному: 9 хвилин одна група діток дивилася мультик про Губку Боба, інша група дивилася спокійний освітній мультфільм, а третя група діток просто малювала.

Потім їх перевірили на здатність зосереджуватися і виконувати конкретні завдання. Ті, діти які дивилися мультик про Губку Боба, продемонстрували дуже низькі показники в порівнянні дітками з двох інших груп.

Тому дослідники порадили батькам вибирати для дітей передачі з повільним перебігом сюжету.

Зараз вчені проводять наступне дослідження щодо того, як довго зберігається такий негативний ефект мультика.

Але, ще не отримавши результатів такого експерименту Американська академія педіатрії радить не давати дітям дивитися телепередачі до дворічного віку. Перевагу рекомендується надавати навчальним і розвиваючим програмам для дітей відповідного віку, причому сидіння перед телевізором не повинно тривати більше двох годин на добу.

До речі, щодо цього експерименту вчені уточнили деякі неточності: «Губка Боб» призначений для хлопців ранніх і середніх школярів, але ніяк не на дошкільнят.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді