Визначилися переможці конкурсу «Дні здоров’я у дошкільному закладі»

Конкурсні проекти, які надійшли, були, як правило, результатом роботи дружного творчого колективу, а не тільки медичних працівників. При розробленні умов конкурсу було навмисне не обмежено тематику конкурсних робіт, адже дні здоров’я — «царина фантазії».

Журнал «Медична сестра дошкільного закладу» провів конкурс серед медичних працівників «Дні здоров’я у дошкільному закладі» (стартував на початку січня 2012 року) і оголосив результати.

«Ми оголосили конкурс на початку січня, перші кілька місяців проминули у режимі затишшя. Навесні творчі колективи дитячих садків чимало активізувалися та почали мало-помалу надсилати свої доробки. Першою ластівкою у нашій редакції стала робота дошкільного навчального закладу № 34 з міста Первомайська Миколаївської області. Переглянути першу конкурсну роботу зібралися ледь не всім напрямом освітянських видань», ― розповіла головний редактор журналу Надія Садова.

Найбільш активно взяли участь у конкурсі «Дні здоров’я у дошкільному закладі» працівники дитячих садків Вінницької, Херсонської, Чернігівської та Донецької областей.

Конкурсні проекти, які надійшли, були, як правило, результатом роботи дружного творчого колективу, а не тільки медичних працівників.

При розробленні умов конкурсу було навмисне не обмежено тематику конкурсних робіт, адже дні здоров’я — «царина фантазії». Серед робіт, які отримав журнал, тематичні дні, присвячені:

― оздоровчим заходам, притаманним сезону, порі року

― основам здорового харчування

― профілактиці конкретних захворювань

― популяризації здорового способу життя в цілому

― популяризації фізичної культури

― навчанню правилам особистої гігієни.

До слова, надійшли і конкурсні роботи, які розкривають не лише зміст одного дня, а й моделюють цілісну систему оздоровлення. Наприклад, «Школа культури здоров’я» дошкільного навчального закладу № 23 Вінниці, «Сучасні підходи до організації Днів здоров’я в дошкільному закладі» дошкільного навчального закладу № 1 смт. Нововоронцовськ Херсонської області, «Планування тижнів та днів здоров’я в ДНЗ загального типу протягом року» дошкільного навчального закладу № 527 Києва та інші.

«Обирати переможців було нелегко, адже чимало робіт були гідного рівня, яскравими, цікавими, творчими. Та все ж обрані роботи найбільше вирізняються професійністю, глибиною і цілісністю підходу до організації днів здоров’я; залучають якомога ширшу аудиторію — дітей, батьків, працівників дошкільного закладу, поліклінік, громадських організацій; перетворюють освітній день на справжнє свято», ― зазначила Н.Садова.

Отже, переможцями конкурсу стали:

І місце — проект «День здоров’я нас гартує, від усіх хвороб рятує» творчої групи дошкільного навчального закладу № 5, м. Могилів-Подільський, Вінницька область

ІІ місце — робота «Захистимо дітей від туберкульозу» творчої групи дошкільного навчального закладу № 33, м. Шахтарськ, Донецька область

ІІІ місце — робота «Сучасні підходи щодо формування культури здоров’я дітей дошкільного віку» творчої групи дошкільного навчального закладу № 393, м. Донецьк.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дії у разі виникнення пожежі в школі

У разі виникнення пожежі дії працівників навчального закладу, залучених до її гасіння, мають бути спрямовані на убезпечення людей, перш за все дітей, їх евакуацію та порятунок
62010

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12182

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді