«Базовий компонент дошкільної освіти» ― в кожному дитсадку України

Базовий компонент спрямовує зусилля батьків, педагогів, психологів на розвиток творчого потенціалу дитини, що має свої особливості у дошкільному віці, на своєчасне підтримання досягнень її неповторного життєвого шляху, на забезпечення психолого-педагогічного супроводу розвитку дитини у дошкільні роки.

Журнал «Вихователь-методист дошкільного закладу» за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України надрукував спецвипуск «Базовий компонент дошкільної освіти. Нова редакція».

Команда напряму «ЕкспертусОсвіта» надіслала цей спецвипуск безкоштовно в усі обласні управління освіти і науки України для роздачі їх в кожний дитсадок України на обласних серпневих підсумкових конференціях працівників освіти.

Як повідомила заступник директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти, начальник відділу дошкільної та початкової освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Тамара Панасюк, у Базовому компоненті дошкільної освіти зведено норми та положення, що визначають державні вимоги до рівня освіченості, розвиненості та вихованості дитини шести (семи) років; сумарний кінцевий показник набутих компетенцій випускником дошкільного навчального закладу перед вступом його до школи.

«Власне, Базовий компонент спрямовує зусилля батьків, педагогів, психологів на розвиток творчого потенціалу дитини, що має свої особливості у дошкільному віці, на своєчасне підтримання досягнень її неповторного життєвого шляху, на забезпечення психолого-педагогічного супроводу розвитку дитини у дошкільні роки. А отже, попереду у нас з вами ― надзвичайно відповідальна і надзвичайно цікава робота», ― звернулася вона до освітян на сторінках спецвипуску «Базового компоненту дошкільної освіти. Нова редакція».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти

Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
402416

Оцінювання навчальних досягнень учнів

Під час внутрішнього контролю в навчальному закладі вивчають різні питання. Одне з них — рівень навчальних досягнень учнів. Щоб правильно встановити рівень навчальних досягнень учнів, слід дотримуватися визначених критеріїв
180664

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді