Кількість місць у дитсадках Криму збільшилась на тисячу

У поточному році відкрито додатково 14 дитячих груп в Євпаторії, Феодосії, Джанкойському, Сакському, Красногвардійському та Первомайському районах. До кінця року планується відкрити ще 12 груп.

У цьому навчальному році в Криму кількість місць у дитячих дошкільних навчальних закладах збільшилася на 1038.

Про це повідомила міністр освіти і науки, молоді та спорту АРК Віталіна Дзоз, передала прес-служба Ради міністрів Криму.

«У цьому році ми приділили особливу увагу підготовці до нового навчального року дитячих навчальних закладів. Перед міністерством поставлено завдання ― до максимуму довести охоплення дітей дошкільного віку освітою, ми поетапно виконуємо це завдання», ― зазначила міністр.

Так, за її словами, в поточному році відновлено роботу дитячого садка № 78 «Дзвіночок» в Сімферополі, дитячих дошкільних закладів у селі Садове Нижньогірського району (150 місць), в Білогірську (50 місць), в селищі Гвардійське Сімферопольського району (100 місць) і т.д.

У поточному році відкрито додатково 14 дитячих груп в Євпаторії, Феодосії, Джанкойському, Сакському, Красногвардійському та Первомайському районах. До кінця року планується відкрити ще 12 груп, а також завершити ремонтно-відновні роботи в дитячому садку на вулиці Валдайській в Сімферополі.

29 серпня в Сімферополі після реконструкції відкрили дитячий садок № 78 «Дзвіночок». 

У даний час ведеться реконструкція дитячого садка на вулиці Валдайській у Сімферополі і будівництво трьох дитсадків в мікрорайонах Заміський, Біле, Мар'їно. На завершальному етапі знаходиться будівництво дитячого садка на вулиці Самокиша.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
136865

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
9821

Розвиток емоційно-вольової сфери дошкільника

Воля не виникає сама собою, її потрібно змалку формувати. Які особливості вольової сфери у дітей дошкільного віку? Як дорослі можуть сприяти формуванню в дитини емоційно-вольової сфери й таких пов’язаних із нею якостей, як самостійність, самоконтроль, стриманість?
31409

Корпоративний імідж сучасного дитячого садка

Мотивовані й творчі педагоги є ядром діяльності закладу дошкільної освіти, а їхня професійна діяльність — одним із компонентів його іміджу. Як сформувати позитивний корпоративний імідж дошкільного закладу і водночас сприяти фаховому зростанню та професійній соціалізації педагогів?
20673

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді