Чому діти не люблять корисні продукти?

Найбільше діти не люблять їсти капусту. Як правило, винною тому не дуже приємний запах та подача цієї страви. Часто не смакує діткам м’ясо та цибуля. Серед найбільш не улюблених страв також ― манна каша та варена морква.

Дуже часто діти вибирають їжу, яку важко назвати найкориснішою для здоров’я.

Психологи не радять боротися з дитячою нелюбов’ю до таких продуктів. Натомість можна на деякий час замінити таку їжу якоюсь іншою із схожими корисними властивостями і таким чином перечекати, доки дитина переросте такі смакові уподобання.

Як зазначають фахівці, на першому місці в дитячому харчовому анти-хіт-параді знаходиться капуста ― як звичайна, так і кольорова. Багато досвідчених батьків стверджують, що ця нелюбов в першу чергу викликана запахом продукту. Іншим фактором може бути  ―  форма нарізки. Виявляється, ситуацію із цим можна легко вирішити. Так, якщо капустяне листя подрібнювати, а характерний капустяний присмак маскувати спеціями, то навіть найлютіші противники капусти її присутності у страві просто не помічають. Оскільки вважається, що кольорова капуста дуже корисна, то її присмак теж можна замаскувати: для цього достатньо в кінці приготування додати до страви трохи молока або вершків, або шматочок хліба.

На другому місці ― м'ясний фарш або шматочки м'яса. Причому рідко буває так, щоб дитина не любила і те, і інше. В разі, якщо їй не подобаються волокна в шматочках, то він може поблажливо поставитися до фаршу, а якщо, навпаки, не подобається консистенція фаршу, то буває можливо вмовити дитину з'їсти шматочок підсмаженого м'яса . Для тих, хто не виносить і те, і інше, виходом може стати додавання м'ясного пюре в бульйони або гарніри.

На третьому місці ― цибуля. Найчастіше огиду дитини викликає варений або смажений лук. Багато батьків знаходять вихід із ситуації, дрібно подрібнюючи його перед додаванням у страву.

На четвертому місці знаходиться рис. Оскільки вважається, що рис не особливо корисний, то можна просто виключити його з дитячого раціону на деякий час.

На п'ятому ― сир. Найчастіше діти відмовляються від сиру через його специфічний запах. У такому випадку виходом можуть стати плавлені сири з добавками зелені, горіхів, бекону або навіть шоколаду.

Перелік найнеулюбленіших продуктів у дітей закінчується такими: манна каша, варена морква, яйця, квасоля.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершуємо навчальний семестр у школі

На закінчення навчального семестру в закладах загальної середньої освіти педагоги підбивають підсумки роботи, звітують. Нині звіт учителя за семестр — це здебільшого вчасне виставлення оцінок за семестр, коректно заповнені класний журнал і табелі навчальних досягнень учнів
206434

Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти

Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
405828

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді