Створюємо здоров’язбережувальне середовище в дошкільних закладах столиці

Завідувачі дошкільних закладів міста Києва відвідали захід щодо організації здоров’язбережувального середовища в освітньому просторі дошкільних навчальних закладів. Гостей приймав педагогічний колектив дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 779

Відбувся захід на тему «Особливості організації здоров’язбережувального середовища в освітньому просторі дошкільних навчальних закладів» у межах курсів підвищення кваліфікації для управлінців, зокрема завідувачів дошкільних закладів міста Києва.

Організатор заходу — Ірина Ніколенко, завідувач дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 779 міста Києва (далі — ДНЗ № 799), разом із педагогічним колективом підготували насичену програму для гостей.

Захід розпочався з екскурсії приміщеннями закладу. Так, цікавою її зупинкою стала виставка нетрадиційного фізкультурно-оздоровчого обладнання, яку представила Світлана Буравель, інструктор з фізкультури ДНЗ № 779.

Основна частина заходу розпочалася з музичного привітання вихованців ДНЗ № 779, що неабияк вплинуло на створення затишної атмосфери. Учасники заходу мали змогу ознайомитися з досвідом створення здоров’язбережувального середовища у ДНЗ № 799, представленого Іриною Ніколенко в цілому, та на конкретному прикладі, зокрема про заняття з адопомогою гри з піском «Сендплей», розповіла Лілія Ляхович, практичний психолог ДНЗ № 799.

Учасники заходу також мали змогу ознайомитися з виставкою дидактичних ігор та посібників, розроблених спеціалістами ДНЗ №  779 для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

Окрім того, під час заходу Яна Поліщук, головний редактор журналу управлінських видань напряму «Експертус Освіта», розповіла про здоров’язбережувальні технології з досвіду їх впровадження авторами фахових видань «Медична сестра дошкільного закладу, КОЗА-ДИСКа «Шаблони документів закладу освіти» у своїх дошкільних закладах, а також презентувала учасникам професійну новинку — веб-програму «КОЗА Онлайн: Дошкільний заклад».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
136879

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
9834

Розвиток емоційно-вольової сфери дошкільника

Воля не виникає сама собою, її потрібно змалку формувати. Які особливості вольової сфери у дітей дошкільного віку? Як дорослі можуть сприяти формуванню в дитини емоційно-вольової сфери й таких пов’язаних із нею якостей, як самостійність, самоконтроль, стриманість?
31411

Корпоративний імідж сучасного дитячого садка

Мотивовані й творчі педагоги є ядром діяльності закладу дошкільної освіти, а їхня професійна діяльність — одним із компонентів його іміджу. Як сформувати позитивний корпоративний імідж дошкільного закладу і водночас сприяти фаховому зростанню та професійній соціалізації педагогів?
20674

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді