Іноземна змалку: переваги та недоліки

Вийшло друком нове число всеукраїнської газети «Дошкілля.UA», головною темою якого стало питання доцільності вивчення іноземної мови в дошкільному віці

Вийшло друком нове число всеукраїнської газети «Дошкілля.UA», головною темою якого стало питання доцільності вивчення іноземної мови в дошкільному віці.

Більшість сучасних батьків розуміють, що їхнім дітям необхідно добре знати принаймні найпоширенішу іноземну мову — англійську, а ліпше й не тільки її. І не дивно, адже володіння іноземною стало об’єктивною потребою розвиненої особистості. Та й ринок освітніх послуг охоче відгукується на цю вимогу, пропонуючи розмаїття центрів, клубів та шкіл, у яких навчають іноземної навіть дітей раннього віку. Однак чи доцільно розпочинати таке раннє навчання? Думки фахівців щодо цього розділилися. Одні стверджують: що раніше, то ліпше, інші — закликають не перевантажувати дошкільників, мовляв, усьому свій час. Міркування науковців, практиків та батьків вихованців щодо цього — у відповідній публікації газети.

У цьому числі вміщено також інтерв’ю з Надією Ковальовою — вихователем-методистом недригайлівського дошкільного навчального закладу «Барвінок», головою місцевого осередку ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» в Недригайлівському р-ні Сумської обл., яка ділиться роздумами про те, як створити в дошкільному закладі атмосферу щасливого дитинства.

У пригоді стануть також поради, як успішно використовувати під час спілкування з колегами та батьками вихованців техніки активного слухання, вміщені в статті «Мистецтво діалогу, або Як стати цікавим співрозмовником».

Історія знедоленого хлопчика, майстер-клас із виготовлення пальчикової ляльки для вертепу, відповіді експертів на запитання читачів, огляд подій дошкілля з усіх регіонів України, новини законодавства, привітання освітян та дошкільних навчальних закладів із ювілеями — усе це та багато іншої корисної інформації читайте на шпальтах газети «Дошкілля.UA» № 22 (22) 2015.

Нагадуємо, що передплата на газету в редакції триває. Щоб здійснити передплату онлайн, достатньо зайти у розділ «Експертус Освіта» порталу «Педрада», обрати видання та натиснути на кнопку «Передплатити». Також оформити передплату можна за номерами 0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback) або листом на адресу peredplata@Експертус.com.ua.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти

Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
402417

Оцінювання навчальних досягнень учнів

Під час внутрішнього контролю в навчальному закладі вивчають різні питання. Одне з них — рівень навчальних досягнень учнів. Щоб правильно встановити рівень навчальних досягнень учнів, слід дотримуватися визначених критеріїв
180664

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді