Усе повертається тобі

Кожен наш вчинок, кожне сказане слово рано чи пізно неодмінно повертаються нам. Саме цей факт лежить в основі закону «усе повертається тобі», який діти мають засвоїти уже в «ніжному» віці. Тож одинадцяте число журналу «Методична скарбничка вихователя» присвячене темі «Усе повертається тобі»

Кожен наш вчинок, кожне сказане слово рано чи пізно неодмінно повертаються нам. Саме цей факт лежить в основі закону «усе повертається тобі», який діти мають засвоїти уже в «ніжному» віці. Тож одинадцяте число журналу «Методична скарбничка вихователя» присвячене темі «Усе повертається тобі».

Через елементарні речі та дії у дитинстві маленька людина засвоює ті закони, які стануть їй дороговказом на все майбутнє життя. Один із таких законів — «усе повертається тобі». Про те, як допомогти дітям усвідомити і відчути всепроникність цього закону та його беззаперечну справедливість у будь-якій сфері життя — у вступній статті цього числа журналу.

Для комплексного проживання теми подано такі матеріали для педагогів, як-от: ідея, лексичне поле, очікувані результати опрацювання теми, її змістове наповнення у вигляді інтелектуальної карти, тематика інтегрованих занять на два тижні. А на картках картотеки — плани-конспекти інтегрованих занять та дидактичні матеріали до теми.

На кольорових сторінках числа до вашої уваги:

  • аудит до теми;
  • ілюстрація до казки Володимира Сутєєва «Мішок яблук»;
  • майстер-класи із виготовлення браслета із ягідок та «яблуневих» творчих виробів.

З’ясувати, що ж саме нам повертається, дошкільники зможуть під час реалізації літературного проекту «Усе повертається тобі, або Що посієш, те й пожнеш». Докладніше про його змістові напрями та літературні твори, які найяскравіше їх ілюструють, а також план-схема змістового наповнення літературного проекту — також у листопадовому числі.

Важливим аспектом опрацювання теми «Усе повертається тобі» є формування уявлень дошкільників про добро і зло, уміння розрізняти добрі та погано вчинки. Цьому сприятиме розв’язання дітьми проблемно-пошукових ситуацій. Докладніше про це — в одинадцятому числі журналу «Методична скарбничка вихователя».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оптимізувати рухову діяльність дітей

Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
27853

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
47529

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
39077

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42293

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді