Усе повертається тобі

Кожен наш вчинок, кожне сказане слово рано чи пізно неодмінно повертаються нам. Саме цей факт лежить в основі закону «усе повертається тобі», який діти мають засвоїти уже в «ніжному» віці. Тож одинадцяте число журналу «Методична скарбничка вихователя» присвячене темі «Усе повертається тобі»

Кожен наш вчинок, кожне сказане слово рано чи пізно неодмінно повертаються нам. Саме цей факт лежить в основі закону «усе повертається тобі», який діти мають засвоїти уже в «ніжному» віці. Тож одинадцяте число журналу «Методична скарбничка вихователя» присвячене темі «Усе повертається тобі».

Через елементарні речі та дії у дитинстві маленька людина засвоює ті закони, які стануть їй дороговказом на все майбутнє життя. Один із таких законів — «усе повертається тобі». Про те, як допомогти дітям усвідомити і відчути всепроникність цього закону та його беззаперечну справедливість у будь-якій сфері життя — у вступній статті цього числа журналу.

Для комплексного проживання теми подано такі матеріали для педагогів, як-от: ідея, лексичне поле, очікувані результати опрацювання теми, її змістове наповнення у вигляді інтелектуальної карти, тематика інтегрованих занять на два тижні. А на картках картотеки — плани-конспекти інтегрованих занять та дидактичні матеріали до теми.

На кольорових сторінках числа до вашої уваги:

  • аудит до теми;
  • ілюстрація до казки Володимира Сутєєва «Мішок яблук»;
  • майстер-класи із виготовлення браслета із ягідок та «яблуневих» творчих виробів.

З’ясувати, що ж саме нам повертається, дошкільники зможуть під час реалізації літературного проекту «Усе повертається тобі, або Що посієш, те й пожнеш». Докладніше про його змістові напрями та літературні твори, які найяскравіше їх ілюструють, а також план-схема змістового наповнення літературного проекту — також у листопадовому числі.

Важливим аспектом опрацювання теми «Усе повертається тобі» є формування уявлень дошкільників про добро і зло, уміння розрізняти добрі та погано вчинки. Цьому сприятиме розв’язання дітьми проблемно-пошукових ситуацій. Докладніше про це — в одинадцятому числі журналу «Методична скарбничка вихователя».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12220

Екологічне виховання дошкільників

Як організувати екологічне виховання в дитячому садку, форми роботи з дошкільниками, поради вихователям та інструменти екологічного виховання
84422

Дії у разі виникнення пожежі в школі

У разі виникнення пожежі дії працівників навчального закладу, залучених до її гасіння, мають бути спрямовані на убезпечення людей, перш за все дітей, їх евакуацію та порятунок
62223

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді