Ви допомагаєте дiтям осягнути найголовнiше у життi. Вчитель для них - друг i порадник. Вiд Вас залежить чи не найголовнiший фактор майбутнього успiху дитини ― жага до пiзнання нового. Ви запалюєте iскру дитячого потягу до знань, творчої думки та фантазiї! Ви творите майбутнє, адже свої сили та прагнення вкладаєте в розвиток молодого покоління.
Напрям «ЕкспертусОсвіта» вітає Вас із професійним святом!
Зичимо Вам міцного здоров’я, невичерпного джерела енергії та сил, творчого натхнення, сімейного затишку та достатку!
Ми висловлюємо Вам нашу повагу та вдячність за Вашу самовіддану працю, за благородне покликання передавати знання та духовні цінності дітям.
Ви допомагаєте дiтям осягнути найголовнiше у життi. Вчитель для них - друг i порадник. Вiд Вас залежить чи не найголовнiший фактор майбутнього успiху дитини ― жага до пiзнання нового. Ви запалюєте iскру дитячого потягу до знань, творчої думки та фантазiї! Ви творите майбутнє, адже свої сили та прагнення вкладаєте в розвиток молодого покоління.
У цей святковий день ЕкспертусОсвіта бажає Вам професiйних звершень, вдячностi учнiв та радостi вiд Вашої доброї справи життя!
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?