Азаров хоче, аби держава взяла на себе перший іпотечний внесок за освітян

В Україні у цьому напрямку вже діє низка програм. Це і доступне житло «30 на 70», і молодіжне житлове будівництво, і іпотечне кредитування під 3% річних. Але для того, щоб ці програми працювали ще ефективніше, на останньому засіданні уряду Микола Азаров поставив завдання віднайти можливість виплати першого внеску іпотеки за рахунок бюджетних коштів.

Уряд розгляне питання виплати першого іпотечного внеску за освітян із бюджету.

Таке доручення дав прем’єр-міністр України Микола Азаров.

Він нагадав, що в Україні у цьому напрямку вже діє низка програм. Це і доступне житло «30 на 70», і молодіжне житлове будівництво, і іпотечне кредитування під 3% річних. Але для того, щоб ці програми працювали ще ефективніше, на останньому засіданні уряду Микола Азаров поставив завдання віднайти можливість виплати першого внеску іпотеки за рахунок бюджетних коштів. «Багато наших вчителів, на превеликий жаль, не мають належних умов проживання. Недавно ми на засіданні уряду обговорювали питання вирішення житлової проблеми. І ось зараз ми опрацьовуємо відповідне рішення: або всю частину першого внеску візьме на себе держава, або значну частину, залежно від доходів сім’ї», ― наголосив М. Азаров.

Він зазначив, що у 2013 році фінансування соціальних програм буде продовжено.

Микола Азаров нагадав, що в порівнянні з 2009 роком середньомісячна зарплата вчителя I категорії сьогодні збільшилася на 1 тис. 200 гривень, а наприкінці поточного 2012 року становитиме 3 тис. гривень.

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Портфоліо вихователя дитячого садка

Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
45503

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
91022

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді