Мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді стартував

Завершальний етап конкурсу, учасники якого представлятимуть усі регіони України, відбудеться у лютому 2012 року. Найкращим творцям художнього слова з числа учнівської та студентської молоді та їхнім наставникам будуть вручені дипломи, відомчі нагороди Міністерства та цінні подарунки.

На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» й відповідно до листа  Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 10.10.2012 № 1/9-732 розпочато  проведення ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2012–2013 навчальному році.

Конкурс проводиться як щорічний загальнонаціональний та міжнародний захід, спрямований на підвищення рівня знань з української мови і літератури, регіональних мов або мов меншин, представлених в Україні, забезпечення їх всебічного розвитку відповідно до Закону України від 3 липня 2012 року «Про засади державної мовної політики». Цей захід проходить у рамках  державної підготовки до відзначення у 2014 році 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Інтелектуальні змагання відбуваються згідно з Положенням,  затвердженим постановою Кабінету міністрів України від 1 червня 2011 року № 571.

Конкурс проводиться для учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, в тому числі ліцеїстів військових ліцеїв, в чотири етапи  (з жовтня по березень), для учнів професійно-технічних училищ, студентів і курсантів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації усіх форм власності  та курсантів вищих військових навчальних закладів ― в три етапи (листопад-березень).

У престижних мовно-літературних змаганнях може брати участь учнівська та студентська молодь з числа українців, яка проживають в інших  державах світу.

Завершальний етап конкурсу, учасники якого представлятимуть усі регіони України,  відбудеться  у лютому  2012 року. Найкращим творцям художнього слова з числа учнівської та студентської молоді та їхнім наставникам будуть вручені дипломи, відомчі нагороди Міністерства та цінні подарунки. За підсумками міжнародного етапу переможці мовно-літературного марафону  із зарубіжжя також будуть відзначені спеціальними дипломами.

Урочисте відкриття цьогорічного конкурсу  відбудеться 9 листопада 2012 року у м. Полтаві.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді