Освітнім закладам оформлять документи на земельні ділянки

Державне агентство земельних ресурсів та його територіальні органи мають забезпечити проведення землевпорядних робіт та оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, які закріплені за дошкільними і загальноосвітніми навчальними закладами для їх обслуговування.

За ініціативи Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника на засіданні Уряду прийнято рішення про проведення землевпорядних робіт, оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, на яких розміщені дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади за відповідні бюджетні фінансування.

Про це повідомили у прес-службі МОНмолодьспорту.

Відповідно до розпорядження, Міністерству освіти і науки, молоді та спорту, іншим центральним органам виконавчої влади, у підпорядкуванні яких перебувають дошкільні, загальноосвітні навчальні заклади, Міністерству фінансів, Раді міністрів АРК, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям, протягом 2012-2013 років необхідно вжити заходів щодо проведення землевпорядних робіт, оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, на яких розміщені дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади.

Окрім того, Державне агентство земельних ресурсів та його територіальні органи мають забезпечити проведення землевпорядних робіт та оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, які закріплені за дошкільними і загальноосвітніми навчальними закладами для їх обслуговування.

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Портфоліо вихователя дитячого садка

Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
45491

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
91011

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді