Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у онлайн-зустрічі. Засідання відбуватиметься у короткому форматі ― не більше години. Реєстрація та привітання розпочнуться о 10:00
Журнал «Медична сестра дошкільного закладу» під керівництвом його головного редактора Надії Садової проведе онлайн-засідання з теми «Робота з батьками під час епідемії грипу» 5 листопада 2012 року об 11:00.
Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у онлайн-зустрічі. Засідання відбуватиметься у короткому форматі ― не більше години. Реєстрація та привітання розпочнуться о 10:00.
Як знайти відповідну тему, де відбуватиметься обговорення? Натисніть тут. Або зайдіть на форум освітян та знайдіть рубрику «Міркуємо разом», в ній розділ «Медики в освіті», де є спеціально створена для засідання тема.
Важливо. Для тих наших учасників засідань, які вперше братимуть участь у наших обговореннях, інформуємо, що онлайн-зустріч ― це текстовий формат спілкування на форумі в чітко визначений час.
Якщо за якихось обставин Ви не зможете бути у визначений для засідання час біля комп’ютера, Ви можете залишити своє запитання чи повідомлення у спеціально створеній темі форуму.
Бажаємо Вам приємного та корисного спілкування!
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?