Запрошуємо на онлайн-засідання на форумі освітян!

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у онлайн-зустрічі. Засідання відбуватиметься у короткому форматі ― не більше години. Реєстрація та привітання розпочнуться о 10:00

Журнал «Медична сестра дошкільного закладу» під керівництвом його головного редактора Надії Садової проведе онлайн-засідання з теми «Робота з батьками під час епідемії грипу» 5 листопада 2012 року об 11:00.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у онлайн-зустрічі. Засідання відбуватиметься у короткому форматі ― не більше години. Реєстрація та привітання розпочнуться о 10:00.

Як знайти відповідну тему, де відбуватиметься обговорення? Натисніть тут. Або зайдіть на форум освітян та знайдіть рубрику «Міркуємо разом», в ній розділ «Медики в освіті», де є спеціально створена для засідання тема.

Важливо. Для тих наших учасників засідань, які вперше братимуть участь у наших обговореннях, інформуємо, що онлайн-зустріч ― це текстовий формат спілкування на форумі в чітко визначений час.

Якщо за якихось обставин Ви не зможете бути у визначений для засідання час біля комп’ютера, Ви можете залишити своє запитання чи повідомлення у спеціально створеній темі форуму.

Бажаємо Вам приємного та корисного спілкування!

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершуємо навчальний семестр у школі

На закінчення навчального семестру в закладах загальної середньої освіти педагоги підбивають підсумки роботи, звітують. Нині звіт учителя за семестр — це здебільшого вчасне виставлення оцінок за семестр, коректно заповнені класний журнал і табелі навчальних досягнень учнів
206465

Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти

Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
405838

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді