Асоціація працівників дошкільної освіти провела ранкове онлайн-засідання

Ознайомтеся з перебігом засідання та слідкуйте за новинами на «Педраді». Адже згодом, 7 листопада, відбудеться наступне засідання АПДО у короткому форматі.

ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» провела онлайн-засідання у короткому форматі, впродовж години, на форумі освітян України.

Це новий формат для АПДО. Донині були широкоформатні онлайн-зустрічі, які й надалі проводитимуться 1 раз на 2 місяці. Новий же формат засідань розрахований ні більш часті зустрічі ― один раз на місяць.

Перше засідання у короткому форматі відбулося успішно. На онлайн-зустрічі говорили про процес легалізації місцевих осередків ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» та затвердження розмірів членських внесків ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти та механізм їх внесення членських внесків (О. А. Кузьменко, відповідальний секретар ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти»).

Також було обговорено інформацію щодо листів, які правління ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» підготували та направили відповідно до рішення Координаційної ради.

Ознайомтеся з перебігом засідання та слідкуйте за новинами на «Педраді». Адже згодом, 7 листопада, відбудеться наступне засідання АПДО у короткому форматі.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дії у разі виникнення пожежі в школі

У разі виникнення пожежі дії працівників навчального закладу, залучених до її гасіння, мають бути спрямовані на убезпечення людей, перш за все дітей, їх евакуацію та порятунок
62018

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12186

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді