Ознайомтеся з перебігом засідання та слідкуйте за новинами на «Педраді». Адже згодом, 7 листопада, відбудеться наступне засідання АПДО у короткому форматі.
ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» провела онлайн-засідання у короткому форматі, впродовж години, на форумі освітян України.
Це новий формат для АПДО. Донині були широкоформатні онлайн-зустрічі, які й надалі проводитимуться 1 раз на 2 місяці. Новий же формат засідань розрахований ні більш часті зустрічі ― один раз на місяць.
Перше засідання у короткому форматі відбулося успішно. На онлайн-зустрічі говорили про процес легалізації місцевих осередків ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» та затвердження розмірів членських внесків ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти та механізм їх внесення членських внесків (О. А. Кузьменко, відповідальний секретар ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти»).
Також було обговорено інформацію щодо листів, які правління ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» підготували та направили відповідно до рішення Координаційної ради.
Ознайомтеся з перебігом засідання та слідкуйте за новинами на «Педраді». Адже згодом, 7 листопада, відбудеться наступне засідання АПДО у короткому форматі.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?