Творчі роботи пропонується виконувати у довільній формі, у вигляді невеличкого сувеніру, який у подальшому повинен знайти місце у салоні автомобіля або на робочому столі одного з батьків.
Державтоінспекція міста Києва спільно з головним управлінням освіти і науки Київської МДА запрошує дітей взяти участь у конкурсі «Батьки, я чекаю вас вдома», який триватиме до 20 грудня 2012 року.
Про це повідомила прес-служба КМДА.
Незвичність цього конкурсу полягає в тому, що діти для своїх батьків будуть робити сувеніри, які нагадуватимуть їм про необхідність дотримання правил дорожнього руху.
Творчі роботи пропонується виконувати у довільній формі, у вигляді невеличкого сувеніру, який у подальшому повинен знайти місце у салоні автомобіля або на робочому столі одного з батьків. «Єдина обов’язкова умова ― на сувенірі повинна розміщуватись фотографія дитини та заклик до батьків, аби вони пам’ятали про важливість правил дорожнього руху», ― сказано у повідомленні.
Окрім того, тематичне художнє оформлення повинно бути пов’язане з безпекою вуличного руху. Це може бути ― безпечний перехід дороги, користування пасками безпеки, тощо. У першу чергу, оцінюватиметься оригінальність та майстерність виконання роботи.
Столична ДАІ звертає увагу учасників на формат виконання робіт: на аркуші з творчим завданням має зазначатися назва конкурсу; прізвище, ім’я та вік автора; назва і номер навчального закладу; район столиці.
Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
Ознайомтеся зі змістом та основними вимогами Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти. Акцентуємо увагу на тому, що потрібно знати керівнику закладу
З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок