Реєстрація триватиме до 30 листопада 2012 року. Детальну інформацію щодо порядку реєстрації розміщено на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти, на території обслуговування якого особа бажає проходити пробне зовнішнє незалежне оцінювання.
Під час пробного тестування учасники матимуть можливість ознайомитися із процедурою проведення ЗНО, формами тестових завдань, правилами заповнення бланків відповідей, психологічно підготуватися до складання тестів.
Про це повідомила прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.
Станом на 9 листопада 2012 року майбутні абітурієнти виявили бажання скласти 50 603 тести: з української мови і літератури ― 16 287, математики ― 10 446, історії України ― 7 817, англійської мови ― 4 896, біології – 3 525, інших предметів ― 7 632.
Найбільшу кількість тестувань вибрали особи, які проживають у Харківській (7 362), Львівській (4 477) та Дніпропетровській (4 326) областях.
Нагадуємо, що реєстрація триватиме до 30 листопада 2012 року. Детальну інформацію щодо порядку реєстрації розміщено на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти, на території обслуговування якого особа бажає проходити пробне зовнішнє незалежне оцінювання.
1 листопада 2012 року розпочалася реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, яке відбудеться в березні 2013 року.
Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
Традиційні та нетрадиційні батьківські збори в дитячому садку: чим відрізняються, які загальні правила, як підготувати та провести.
Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
Матеріал статті ви зможете використати:
при підготовці до виступу на батьківських зборах як класний керівник чи психолог;
у консультаціях батьків з питань адаптації учнів 5 класу до навчання в базовій (основній) школі;
для самоосвіти як вчитель.
Аналіз уроку — частина внутрішньошкільного контролю. Яка його мета, як підготуватися до відвідування уроку, які типові помилки в аналізуванні уроків мають місце — у статті.