Професійний словник музичного керівника

Сучасні технології нас цілком підкорили. Не оминув цей процес і дошкільну дидактику, зокрема й в аспекті музичного виховання. Про те, які «новинки» є доцільними, а яких ліпше уникати, — розмірковують автори свіжого числа журналу «Музичний керівник»

Сучасні технології нас цілком підкорили. Не оминув цей процес і дошкільну дидактику, зокрема й в аспекті музичного виховання. Про те, які «новинки» є доцільними, а яких ліпше уникати, — розмірковують автори свіжого числа журналу «Музичний керівник».

Ціннісний оновлений підхід до музичного виховання дошкільників має спиратися не на зміну орієнтирів термінологічного поля музичного заняття, а на творче продовження наукових традицій — доводить у своїй статті д-р пед. наук, професор Катерина Крутій.

У листопадовому числі журналу презентовано також і досвід практиків — свіжі ідеї щодо створення творчих портфоліо дошкільників музичного виховання, використання графічних рисунків під час вокальних ігор, подання класичної музики у форматі концерту-казки, опанування правил дорожнього руху під час пісенних пригод тощо.

До важливих сторінок професійного словника сучасного музичного керівника належить і патріотичне виховання. Лише щирими намірами та яскравими діями можна прокласти стежинку до дитячого серця, запалити у ньому вогник непідкупної любові до рідної землі. Простором для цих дій, сподіваємося, стане запропонований у журналі сценарій розваги «Аватари в Україні».

У нинішніх конкурентних умовах усі педагоги прагнуть, аби діяльність їхнього закладу викликала захоплення у колег, батьків та вихованців. Не секрет, що у формуванні якісного стилю свого дитячого садка має брати активну участь й музичний керівник. Саме тому до цього числа ми включили сценарій ділової гри «Імідж дошкільного навчального закладу», який стане у пригоді фахівцям із запалом.

Головне, щоб зміст зрештою не поступився яскравій формі!

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді