Правильне харчування змалечку

Досить часто маленькі школярі йдуть до школи, поснідавши лише йогуртом або не ївши взагалі. Дитина ж має йти до школи ситою. Вранці обов'язково потрібно їсти варені страви: каші, омлет, котлети.

Різноманітність є запорукою правильного харчування. Якщо протягом тижня дитина споживає різноманітні страви, вона дійсно отримує всі потрібні поживні речовини.

Неправильним харчування це тоді, коли дитина тривалий час їсть печиво і тістечка, копчення, ковбаси.

Аби уникнути в майбутньому зазначених проблем необхідно прищепити ще маленькій дитині звичку правильного ставлення до їжі. Малюк повинен сприймати її як приємний спосіб угамування голоду.

Нереально зовсім заборонити цукерки, бо дитина хотітиме їх ще більше. Але цукерки мають дуже мало поживних речовин, відчутно руйнують зуби дитини.

Тому намагайтеся стримувати любов дитини до чогось солодкого, зменшіть уживання цукру і солодкої їжі до мінімуму. На десерти давайте фрукти або несолодкий йогурт. Прекрасним є також сир, який нейтралізує кислотні бактерії, шкідливі для емалі зубів.

Досить часто маленькі школярі йдуть до школи, поснідавши лише йогуртом або не ївши взагалі. Дитина ж має йти до школи ситою. Вранці обов'язково потрібно їсти варені страви: каші, омлет, котлети. Переварена їжа надходить у кров, і, в свою чергу, в мозок, який починає активно працювати. У школярів найактивніший період з 9 до 11 години ранку і з 4 до 6 години вечора. Тому сніданок та обід ― дуже важливі.

Близько 12 години дня не зайвим буде другий сніданок: фрукти, бутерброди. Тільки їсти його потрібно не всухом'ятку, стоячи в коридорі, а сидячи за столом у буфеті й обов'язково чим-небудь запиваючи.

А ось шоколадками перекушувати не варто, як би не закликала до цього реклама. Копчені і гострі продукти краще не давати дітям років до 15, а в ідеалі ― до 17. Всі ці гострі ковбаски з майонезом, з кетчупом подразнюють слизову оболонку дитячих шлунків. У відповідь на гостру їжу виділяється більше соляної кислоти ― шлункового соку, який обпалює стінки шлунку.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Техніки коучингу для роботи з педколективом

Виклики часу все більше вимагають нових підходів. Людина, що хоче досягти кар’єрного зросту, повинна бути мобільною, готовою до швидкої зміни та обставин. В Україні в умовах воєнного стану реалізувати ці завдання здається нереальним. Та все ж на допомогу можуть прийти нові техніки. І одна з них – коучинг.
16

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
37785

Методика Р4С: як упровадити

Як упровадити методику Р4С — «Філософія для дітей». Що прививати дітям, аби вони були готовими до ризиків і загроз глобалізованого світу
4696

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді