Профосвіта має залучати якомога більше молоді до навчання ― Добровольська

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Окремий розділ міської цільової програми «Освіта столиці 2011-2015 роки» передбачає створення сучасних центрів галузевого спрямування для навчання молоді із впровадження інноваційних технологій на базі найкращих профтехучилищ із залученням інвестицій соціальних партнерів-роботодавців.

Щороку майже 28% старшокласників столиці йдуть здобувати фах до закладів професійно-технічної освіти. Окрім потужної практичної бази, профтехосвіта повинна мати інноваційне поле, щоб залучити якомога більше молоді до навчання.

Про це повідомила директор Департаменту освіти й науки, молоді та спорту Оксана Добровольська, передала прес-служба КМДА.

«Сьогодні столиці необхідні сучасні кваліфіковані спеціалісти, які впроваджуватимуть новітні технології в життя, а молодим спеціалістам ― сучасна освіта та гарантовані робочі місця. Окремий розділ міської цільової програми «Освіта столиці 2011-2015 роки» передбачає створення сучасних центрів галузевого спрямування для навчання молоді із впровадження інноваційних технологій на базі найкращих профтехучилищ із залученням інвестицій соціальних партнерів-роботодавців», ― зазначила Оксана Добровольська.

У профільному департаменті інформують, що в 2013 році в рамках співпраці з Інститутом електрозварювання НАПН України ім. Є. О. Патона на базі Київського професійного ліцею транспорту відкриють сучасний навчально-практичний центр для підготовки спеціалістів за професією «Зварник». Також, спільно з державним підприємством «Антонов», Київський професійний електромеханічний ліцей відкриє навчально-практичний центр машинобудівного профілю.

Наразі в Київському вищому професійному училищі будівництва й дизайну успішно діє унікальний навчально-практичний центр галузевого спрямування за напрямком «Енергоефективність та енергозбереження будівель і споруд».

Нагадаємо, що загалом у столиці діють 28 навчальних закладів професійно-технічної освіти, де навчається понад 20 тис. осіб за 167 професіями. Окрім якісної підготовки, освітяни столиці дбають про те, щоб молоді фахівці були забезпечені місцем роботи. Рівень працевлаштування випускників професійно-технічних навчальних закладів столиці ― понад 97%.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
79601

Адаптація п’ятикласників до навчання у школі

Матеріал статті ви зможете використати: при підготовці до виступу на батьківських зборах як класний керівник чи психолог; у консультаціях батьків з питань адаптації учнів 5 класу до навчання в базовій (основній) школі; для самоосвіти як вчитель.
115822

Як аналізувати урок вчителя

Аналіз уроку — частина внутрішньошкільного контролю. Яка його мета, як підготуватися до відвідування уроку, які типові помилки в аналізуванні уроків мають місце — у статті.
252730

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді