Візьміть участь у конкурсі «Підвищення психологічної культури педагогів»!

Метою конкурсу є підтримка ініціативи практичних психологів у розробленні та впровадженні просвітницько-профілактичного та навчального забезпечення психологічного супроводу навчально-виховного процесу в загальноосвітньому навчальному закладі.

Візьміть участь у конкурсі «Підвищення психологічної культури педагогів»!

Редакція журналів «Практичний психолог: Школа» та «Практичний психолог:Дитячий садок» оголосили конкурс «Підвищення психологічної культури педагогів».

«На сьогодні, робота з педагогами ― профілактична, консультаційна, просвітницька і навчальна ― потребує особливої майстерності від практичного психолога. А підвищення психологічної культури педагогів є не лише важливим, а й нагальним завданням. Тож ми оголошуємо конкурс на найкращі розробки щодо підвищення психологічної культури педагогів. Активні, творчі, ініціативні практичні психологи системи освіти, що стануть переможцями конкурсу, отримають чудові подарунки», ― зазначила редактор журналів Тетяна Гурковська.

Метою конкурсу є сприяти у підтримці ініціативи практичних психологів у розробленні та впровадженні просвітницько-профілактичного та навчального забезпечення психологічного супроводу навчально-виховного процесу в загальноосвітньому навчальному закладі, а також сприяти професійній самореалізації освітян.

Конкурсні роботи редакція приймає з 25 лютого по 31 травня 2013 року.

Важливо! Ознайомтеся із Положенням та завантажте заявку на свій комп’ютер.

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Портфоліо вихователя дитячого садка

Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
45467

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
90973

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді