Новий номер журналу «Медична сестра дошкільного закладу» побачив світ

У номері серед цікавих статей ви знайдете матеріал ― «Профілактика вітамінної недостатності у дітей». У зимово-весняний період, коли підвищується ризик виникнення респіраторно-вірусних захворювань і сезонних епідемій, підвищеної уваги медичної сестри потребує забезпечення дітей необхідною кількістю вітамінів.

Вийшов друком лютневий номер (№ 2/2013) журналу «Медична сестра дошкільного закладу».

У номері ви можете прочитати такі статті як «М’ясо та м’ясопродукти в раціоні дитини». У матеріалі зазначено про особливе значення в її харчуванні має м’ясо, адже його харчова і біологічна цінність доволі висока. У статті висвітлено особливості прийому, зберігання й обробки м’яса та м’ясопродуктів, а також їх співвідношення у дитячому раціоні.

Стаття «Особливості фальсифікації окремих груп харчових продуктів» містить інформацію про те, як убезпечитися від підробок і зберегти здоров’я дітей, варто знати способи фальсифікації харчових продуктів.

У номері ви також знайдете статтю ― «Профілактика вітамінної недостатності у дітей». У зимово-весняний період, коли підвищується ризик виникнення респіраторно-вірусних захворювань і сезонних епідемій, підвищеної уваги медичної сестри потребує забезпечення дітей необхідною кількістю вітамінів. Про вміст вітамінів у продуктах та готових стравах, правильну кулінарну обробку продуктів та проведення С-вітамінізації їжі — читайте в лютневому номері журналу.

«Порушення сну у дошкільників». Тривалий та міцний сон є ключовим чинником нормального психічного і фізичного розвитку дитини. Тому пропонуємо розглянути, які різновиди порушення сну та їх прояви спостерігаються у дітей дошкільного віку.

У журналі також опубліковано матеріал ― «Допомога при потраплянні стороннього предмета у вухо». У пам’ятці подано, як допомогти дитині при потраплянні стороннього предмета у вухо. Публікацію оформлено таким чином, щоб її було зручно копіювати та використовувати.

У рубриці «Працюємо з нормативними актами» опубліковано постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку підготовки та підвищення кваліфікації осіб, які зобов’язані надавати домедичну допомогу» від 21.11.2012 № 1115.

«Запитання — відповідь». Наші експерти відповіли на запитання про те, чи мають сестрі медичній зараховувати час роботи в дошкільному закладі до спеціального стажу та як підвищити посадовий оклад медичним сестрам.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43147

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4036

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26487

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді