У Всесвітній день безпеки в Інтернеті у столиці відбудеться інтерактивна акція для дітей

Ініціатива проведення Дня безпечного Інтернету була започаткована в 2004 році Європейською мережею безпечного Інтернету «Insafe». Нині її підтримують у 90 країнах світу.

До Всесвітнього дня безпеки в Інтернеті, який міжнародна громадськість відзначає у другий вівторок лютого, у столиці проведуть інтерактивну акцію для юних киян «Права та обов’язки дітей у мережі Інтернет».

Про це повідомила прес-служба КМДА.

Так, 5 лютого о 15:00 у ТРЦ «Дрім Таун» за адресою: Оболонський проспект, 1, усі охочі зможуть взяти участь у тематичних конкурсах, подивитись виступ дитячого Гендерного інтерактивного театру з виставою «Агенти веб-безпеки» та переглянути відеоролики про безпечний Інтернет. Крім того, батьки малечі зможуть дізнатися про методи забезпечення чистого віртуального простору для юних українців і про шляхи навчання культурі користування інформаційно-комунікаційними технологіями.

Організаторами акції виступили Міжнародна громадська організація «Школа рівних можливостей», Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна», Київський міський центр сім’ї «Родинний дім», Міжнародна громадська організація «Федерація жінок за мир у всьому світі», культурний центр «САН». Захід відбувається за підтримки компанії «Київстар», Міжнародної організації «ЕКПАТ» та Київської міської державної адміністрації.

Нагадаємо, що ініціатива проведення Дня безпечного Інтернету була започаткована в 2004 році Європейською мережею безпечного Інтернету «Insafe». Наразі її підтримують у 90 країнах світу, насамперед, з метою поширення практики безпечного та відповідального користування Інтернет-технологіями й мобільним зв’язком, особливо серед молоді та дітей. Подібні заходи сприяють встановленню діалогу між користувачами Інтернет-послуг, державними структурами, громадськими організаціями та представниками бізнес-структур, які займаються постачанням Інтернет-послуг та створюють новітні технології. Детальніша інформація за посиланням: www.saferinternetday.org.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Техніки коучингу для роботи з педколективом

Виклики часу все більше вимагають нових підходів. Людина, що хоче досягти кар’єрного зросту, повинна бути мобільною, готовою до швидкої зміни та обставин. В Україні в умовах воєнного стану реалізувати ці завдання здається нереальним. Та все ж на допомогу можуть прийти нові техніки. І одна з них – коучинг.
14

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
37784

Методика Р4С: як упровадити

Як упровадити методику Р4С — «Філософія для дітей». Що прививати дітям, аби вони були готовими до ризиків і загроз глобалізованого світу
4696

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді