Експертус Освіта на педагогічному марафоні «Інновації. Світ навчання»

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

На заході обговорювалися цікаві теми, серед яких: стратегічного бачення розвитку інноваційного навчального закладу, управління дослідницько-експериментальної роботою в сучасному навчальному закладі шляхом впровадження інноваційної технології розвитку здатності учнівської молоді до вибору успішної професії.

Редакція напряму «ЕкспертусОсвіта» відвідала установчу науково-методичну конференцію під назвою «Інноваційний потенціал навчальних закладів Шевченківського району: реалії та перспективи».

Конференція відбулася в рамках Педагогічного марафону «Інновації. Світ навчання», який проходитиме до 22 березня 2013 року з метою поширення інноваційних практик, збагачення ними педагогічного досвіду, підвищення інноваційного потенціалу педагогічного співтовариства.

Відкрив педагогічну конференцію Голова Шевченківської райдержадміністрації Сергій Зімін, який привітав усіх присутніх з цією значимою подією. За його словами, інновації в сфері освіти Шевченківського району міста Києва є давно і вони приносять конкретні результати. Так, керівники навчальних закладів району проводять цілеспрямований відбір, оцінку й застосування на практиці досвіду колег, впровадження нових ідей, методик, запропонованих наукою. Наприклад, в усіх школах району з першого класу школярі вивчають іноземну мову, а також в кожному навчальному закладі діти  вивчають предмети за допомогою IT–технологій. «Важливою інновацією в нашому районі є модернізація матеріально-технічного оснащення (програмно-цільовий метод), який включає в себе енергозбереження освітніх закладів, комплексний ремонт харчоблоків із заміною технологічного обладнання в школах та садочках, будівництво комплексних та антивандальних майданчиків для дошкільнят та школярів, а також комплексний благоустрій територій дитячих навчальних закладів», ― зазначив Сергій Георгійович.

Начальник управління освіти Шевченківського району Євгенія Ярова розповіла присутнім про розвиток системи інноваційної діяльності в навчальних закладах Шевченківського району, методології і технології організації навчально-виховного процесу у навчальних закладах різного типу: ліцеях, гімназіях, коледжах, приватних та спеціалізованих.

На конференції були присутні також, представники Адміністрації Президента України, Національної академії педагогічних наук України, Національної академії педагогічних наук України, Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОНМС України, Інституту післядипломної педагогічної освіти КУ імені Бориса Грінченка, Національного центру «Мала академія наук України», Київського міського Будинку учителя, Департаменту управління освіти КМДА, керівництво Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації в особі першого заступника голови Шевченківської РДА Віктора Давиденка, керівники та педагогічні працівники навчальних закладів Шевченківського району та столиці, представники громадськості та засоби масової інформації.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Перший раз у перший клас: як допомогти дитині адаптуватися до школи

Щоденні навчальні заняття першокласників потребують напруженої розумової праці, активізації уваги і зосередження. Все це впливає на емоційний стан школярів. Скористайтеся інформацією та методиками, що допоможуть з'ясувати стан адаптації першокласників та допомогти їм швидко адаптуватися до умов навчання
41949

Заробітна плата вчителів – 2025

Заробітна плата вчителя включає базову ставку за тарифним розрядом, доплати та надбавки. Розглянемо, яка заробітна плата вчителя, на які доплати та надбавки він має право, чи буде підвищення зарплат вчителям у 2025 році
3200

Педагогічне навантаження та оплата праці вчителів: відповідаємо на запитання

Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
3381

Тижневе навантаження педагогів: зміни у дошкіллі

З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
54612

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді