МАН запрошує до віртуальної лінгвістичної лабораторії

Мета семінару ― науково-методична підготовка вчителів до організації дослідницької діяльності учнів із використанням комплексу віртуальних лабораторій. Учасники семінару зазначають, що такі інноваційні технології значно розширюють можливості організації науково-дослідницької роботи і педагогів, і учнів.

У м. Києві продовжує роботу черговий науково-методичний семінар «Використання середовища комплексу віртуальних лабораторій в організації навчально-дослідницької діяльності учнів-членів МАН» ― спільний проект Національного центру «Мала академія наук України» і Комунального позашкільного навчального закладу «Київська Мала академія наук  учнівської молоді».

Про це повідомили у прес-службі МОНмолодьспорт.

Під час семінару, організованого для вчителів української мови та літератури, розглядаються питання використання науково-дослідницького простору віртуальної лінгвістичної лабораторії, зокрема ресурсів Українського національного лінгвістичного корпусу й Інтегрованої лексикографічної системи «Словники України». Інтегрована   лексикографічна система «Словники України» складається з п’яти словникових систем: «Словозміна», «Транскрипція», «Синонімія», «Антонімія» і «Фразеологія». Реєстр цієї системи налічує близько 260 тис. одиниць. Із нею можна працювати в режимі он-лайн чи безпосередньо використовуючи електронний носій.

Важливою складовою віртуальної лінгвістичної лабораторії є Український національний лінгвістичний корпус ― електронна бібліотека українських текстів зі стандартною бібліотечною функціональністю, доповнена потужними інструментами пошуку, навчання та дослідження. Користувач  (учитель, учень) може здійснювати пошук за бібліографічними реквізитами, за заданою фразою чи словом у текстах.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Техніки коучингу для роботи з педколективом

Виклики часу все більше вимагають нових підходів. Людина, що хоче досягти кар’єрного зросту, повинна бути мобільною, готовою до швидкої зміни та обставин. В Україні в умовах воєнного стану реалізувати ці завдання здається нереальним. Та все ж на допомогу можуть прийти нові техніки. І одна з них – коучинг.
14

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
37784

Методика Р4С: як упровадити

Як упровадити методику Р4С — «Філософія для дітей». Що прививати дітям, аби вони були готовими до ризиків і загроз глобалізованого світу
4696

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді