Побачив світ лютневий номер журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу»

На сторінках цього числа знайдете майстер-клас із формування у вихователів мультисенсорного підходу до організації освітнього процесу, навчитеся розпізнавати, який канал сприймання є провідним у тієї чи тієї дитини, що значно полегшить взаємодію з кожним дошкільником.

Вийшов друком журнал №2 «Вихователь-методист дошкільного закладу».

Продовжуючи давати рекомендації щодо реалізації змісту Базового компонента дошкільної освіти, у цьому числі зосереджено увагу на реалізації освітньої лінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі».

Практичні поради наших авторів знайдете у публікаціях «Методичні аспекти реалізації освітньої лінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» та «Конструктори LEGO Education як засіб формування пізнавальної сфери дітей дошкільного віку». Про можливості використання LEGO-конструктора як дидактичного засобу ви також дізнаєтеся зі статті «LEGO-конструктор в освітньому процесі різновікової групи».

Сприятливим середовищем для корекційної роботи з дітьми, які мають особливі потреби, зокрема вади зору, є сенсорна кімната. Про особливості обладнання такої кімнати та про специфіку організації занять у ній ідеться у статті «Сенсорна кімната як засіб оптимізації корекційної роботи з дітьми, які мають вади зору».

На сторінках цього числа знайдете також майстер-клас із формування у вихователів мультисенсорного підходу до організації освітнього процесу, навчитеся розпізнавати, який канал сприймання є провідним у тієї чи тієї дитини, що значно полегшить взаємодію з кожним дошкільником. Також радимо скористатися тестом для самодіагностики, щоб перевірити власні знання чи організувати перевірку рівня сформованості знань педагогів з питань сенсорного виховання дошкільників.

Успішність і міцність оволодіння дітьми навчальним матеріалом залежить від уміння педагога правильно дібрати методи і форми роботи, особливо коли йдеться про вивчення з дітьми складних явищ навколишнього світу. Тож вихователям доцільно засвоїти покроковий алгоритм ознайомлення дошкільників зі складними явищами навколишнього світу.

«Іще для вас методичні поради щодо відзначення у дитячому садку Міжнародного дня птахів, а також сценарій розваги для старших дошкільників «Співом солов’їним йде до нас весна, гомоном пташиним повниться земля», ― зазначили у редакції журналу.

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Вступна кампанія 2025: що потрібно знати вже зараз

За якими правилами відбуватиметься вступна кампанія 2025 року, що зміниться у державній підсумковій атестації (ДПА), як держава планує з допомогою НМТ 2025 вдовольнити потреби ринку праці? Читайте далі
30

Комплекси вправ ранкової гімнастики для дітей

Пропонуємо комплекси вправ ранкової гімнастики для різних вікових груп дошкільників. Зможете скористатися інфографікою, щоб зацікавити дітей та формувати у них звичку до фізичної активності.
48

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді