Відбулася зустріч практичних психологів м. Рівне із редакцією фахового журналу

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

У Рівненській гуманітарній гімназії головний редактор журналів «Практичний психолог: Школа» та «Практичний психолог: Дитячий садок» Тетяна Гурковська провела для колег семінар та круглий стіл.

15 березня відбулася довгоочікувана й тепла зустріч головного редактора журналів «Практичний психолог: Школа» та «Практичний психолог: Дитячий садок» із колегами ― практичними психологами загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів міста Рівне.

Тетяна Гурковська провела семінар на важливу й актуальну тему: «Психологічна готовність дитини до систематичного навчання у школі». А також під час круглого столу відповіла на численні запитання колег-читачів. «Діти раннього віку в дитячому садку: особливості взаємодії» — ця тема була широко висвітлена на зустрічі та стала предметом дискусії знавців дитячих душ.

Зустріч проходила в приміщенні Рівненської гуманітарної гімназії. І попри транспортні негаразди та примхи природи, зустріч була дуже своєчасною і теплою.

Редакція журналів «Практичний психолог: Школа» та «Практичний психолог: Дитячий садок» щиро дякує колегам за небайдужість, активність та можливість творчої співпраці, зокрема Зої Володимирівні Макарчук ― директору Рівненської гуманітарної гімназії, Людмилі Борисівні Сироті ― методисту центру практичної психології і соціальної роботи управління освіти м. Рівне та Галині Вікторівні Опанасюк ― завідувачу центру практичної психології і соціальної роботи управління освіти м. Рівне.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дидактичні ігри для дітей

Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
275516

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
22086

Документи асистента вчителя у роботі з учнями з особливими освітніми потребами

Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень
264524

Медитація: піклуємося про ментальне здоров’я — своє і учнів

Чому медитація — проста і пасивна — стає порятунком для людини? Як саме вона впливає на наш мозок та емоції? Які техніки доступні для кожного з нас, щоб віднайти свій особистий «тихий острівець» у шаленому потоці повсякденного? Використайте прості техніки, щоб допомогти собі та навчити своїх учнів
1982

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді