Побачив світ березневий номер журналу «Практика управління закладом освіти». Темою номера стало «Встановлення педагогічного навантаження працівникам навчального закладу».
У рубриці «Важливі справи» березневого номера Ви знайдете «Орієнтовну циклограму діяльності керівника навчального закладу на ІІ квартал», а також нормативно-правові документи та покроковий алгоритм встановлення педагогічного навантаження педагогічним працівникам навчального закладу.
Окрім того, в журналі «Практика управління закладом освіти» розглянуто, як відбувається присвоєння імен навчальним закладам відповідно до чинного законодавства та хто бере участь у цьому процесі, наведено приклад оформлення подання про присвоєння загальноосвітньому навчальному закладу імені фізичної особи.
У статті «Листування як форма взаємодії навчального закладу з батьками учнів» педагоги одного з київських навчальних закладів діляться з читачами своїм досвідом такої форми взаємодії учасників навчально-виховного процесу, як листування. Застосування цієї форми роботи дасть змогу вивчити виховний потенціал сім’ї та встановити тісний контакт із батьками учнів.
Також у березневому номері журналу подано рекомендації щодо формування особової справи нового працівника.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?