2 квітня — Міжнародний день дитячої книги

Міжнародний день дитячої книги — свято, що відзначають щороку, починаючи з 1967 року, 2-го квітня — у день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена.

Міжнародний день дитячої книги — свято, встановлене за ініціативою та ухвалою Міжнародної ради дитячої книги. Ця дата відзначається щороку, починаючи з 1967 року, 2-го квітня — у день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена.

Цим підкреслюється надзвичайно важлива роль дитячої книги у формуванні духовного та інтелектуального обличчя нових поколінь.

Зазвичай на початку квітня в багатьох країнах проводять тиждень дитячої та юнацької книги, ранки, конкурси, виставки, конференції і фестивалі, присвячені найліпшим книгам світу. Усі програми яскраві, розважальні, такі, що запам’ятовуються.

Міжнародний день дитячої книги не оминає й малювання, оскільки барвисті, добрі малюнки давно стали невід'ємною частиною дитячих книг. Тому щороку до цього свята хтось із відомих художників пише своєрідний плакат на честь цього дня.

З нагоди святкування Міжнародного дня дитячої книги в Україні теж відбудуться культурно-освітні заходи для дітей та молоді. Зокрема, в Центральній дитячій бібліотеці міста Києва імені Т. Г. Шевченка відзначення розпочнеться 2 квітня об 11:00.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Техніки коучингу для роботи з педколективом

Виклики часу все більше вимагають нових підходів. Людина, що хоче досягти кар’єрного зросту, повинна бути мобільною, готовою до швидкої зміни та обставин. В Україні в умовах воєнного стану реалізувати ці завдання здається нереальним. Та все ж на допомогу можуть прийти нові техніки. І одна з них – коучинг.
15

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
37784

Методика Р4С: як упровадити

Як упровадити методику Р4С — «Філософія для дітей». Що прививати дітям, аби вони були готовими до ризиків і загроз глобалізованого світу
4696

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді