Міжнародний день дитячої книги — свято, що відзначають щороку, починаючи з 1967 року, 2-го квітня — у день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена.
Міжнародний день дитячої книги — свято, встановлене за ініціативою та ухвалою Міжнародної ради дитячої книги. Ця дата відзначається щороку, починаючи з 1967 року, 2-го квітня — у день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена.
Цим підкреслюється надзвичайно важлива роль дитячої книги у формуванні духовного та інтелектуального обличчя нових поколінь.
Зазвичай на початку квітня в багатьох країнах проводять тиждень дитячої та юнацької книги, ранки, конкурси, виставки, конференції і фестивалі, присвячені найліпшим книгам світу. Усі програми яскраві, розважальні, такі, що запам’ятовуються.
Міжнародний день дитячої книги не оминає й малювання, оскільки барвисті, добрі малюнки давно стали невід'ємною частиною дитячих книг. Тому щороку до цього свята хтось із відомих художників пише своєрідний плакат на честь цього дня.
З нагоди святкування Міжнародного дня дитячої книги в Україні теж відбудуться культурно-освітні заходи для дітей та молоді. Зокрема, в Центральній дитячій бібліотеці міста Києва імені Т. Г. Шевченка відзначення розпочнеться 2 квітня об 11:00.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?