Міжнародний день дитячої книги — свято, що відзначають щороку, починаючи з 1967 року, 2-го квітня — у день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена.
Міжнародний день дитячої книги — свято, встановлене за ініціативою та ухвалою Міжнародної ради дитячої книги. Ця дата відзначається щороку, починаючи з 1967 року, 2-го квітня — у день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена.
Цим підкреслюється надзвичайно важлива роль дитячої книги у формуванні духовного та інтелектуального обличчя нових поколінь.
Зазвичай на початку квітня в багатьох країнах проводять тиждень дитячої та юнацької книги, ранки, конкурси, виставки, конференції і фестивалі, присвячені найліпшим книгам світу. Усі програми яскраві, розважальні, такі, що запам’ятовуються.
Міжнародний день дитячої книги не оминає й малювання, оскільки барвисті, добрі малюнки давно стали невід'ємною частиною дитячих книг. Тому щороку до цього свята хтось із відомих художників пише своєрідний плакат на честь цього дня.
З нагоди святкування Міжнародного дня дитячої книги в Україні теж відбудуться культурно-освітні заходи для дітей та молоді. Зокрема, в Центральній дитячій бібліотеці міста Києва імені Т. Г. Шевченка відзначення розпочнеться 2 квітня об 11:00.
Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
З'ясуємо чинні положення щодо оплати праці педагогічних працівників закладів дошкільної освіти
Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень