Компетентнісні засади змісту освіти в одинадцятирічній школі

Це важливе й актуальне питання стало темою Всеукраїнської науково-практичної конференції, що проходила 28–29 березня на базі Печерської гімназії № 75 Печерського району міста Києва.

Це важливе й актуальне питання стало темою Всеукраїнської науково-практичної конференції, що проходила 28–29 березня на базі Печерської гімназії № 75 Печерського району міста Києва.

На конференції були обговорені актуальні проблеми поглиблення компетентнісного спрямування змісту освіти в контексті реалізації Державних стандартів початкової, базової і повної загальної середньої освіти.

Учасники детально розглянули аспекти впровадження компетентнісного навчання, проблеми, які виникають на шляху втілення державних стандартів освіти, а також поділилися досвідом і отримали поради від московських колег через встановлений «телеміст».

Участь у конференції взяли представники Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Київської міської державної адміністрації, Печерської районної в місті Києві державної адміністрації, провідні науковці Національної академії педагогічних наук України, керівники закладів освіти та педагоги України. Активно долучилися до фахової дискусії автори наукових праць, розробок, досліджень з питань компетентнісної освіти.

Конференцію відвідали і представники Видавничого дому Експертус, зокрема, на пленарному засіданні побували керівник напряму «ЕкспертусОсвіта» Лариса Ільченко та головний редактор редакції електронних продуктів Вікторія Третяк, а в роботі секційних засідань взяла участь головний редактор журналу «Заступник директора школи» Вікторія Мусійченко. Видання напряму «Експертус Освіта» учасникам конференції було презентовано на виставці-продажі.

За результатами роботи конференції ухвалено рекомендації щодо підвищення якості освіти на основі компетентнісних засад освітньої галузі.

Приємною несподіванкою для учасників конференції став творчий подарунок від учнів Печерської гімназії № 75. Талановиті діти представили гостям імпрезу «Наші учні — компетентні та щасливі». 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12220

Екологічне виховання дошкільників

Як організувати екологічне виховання в дитячому садку, форми роботи з дошкільниками, поради вихователям та інструменти екологічного виховання
84422

Дії у разі виникнення пожежі в школі

У разі виникнення пожежі дії працівників навчального закладу, залучених до її гасіння, мають бути спрямовані на убезпечення людей, перш за все дітей, їх евакуацію та порятунок
62223

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді