Вийшов друком квітневий номер щомісячного спеціалізованого журналу «Практичний психолог: Дитячий садок». Тема номера — «Психологічна культура керівника дитячого садка».
У свіжому квітневому номері журналу широко висвітлена тема «Психологічна культура керівника дитячого садка».
Окрім того, у статті «Особливості формування соціальної впевненості дитини» запропонована модель успішної соціалізації дитини, що стане в пригоді тим практичним психологам, які прагнуть управляти соціальною ситуацією розвитку дитини в освітньому просторі свого закладу.
П’ятий рік життя — період активного формування в дитини власне пізнавальної діяльності, зокрема її мотиваційного та операційного компонентів. Це час, коли розвивається активний інтерес дитини до предметів і явищ навколишнього світу, коли вона стає допитливою. Про цей важливий період життя дошкільника читайте в статті «Дитина п’ятого року життя: психологічний портрет»
Яким має бути кабінет практичного психолога? Розгорнуту відповідь на це запитання ви знайдете у свіжому номері журналу «Практичний психолог: Дитячий садок».
Усе це та багато іншої важливої, корисної та актуальної інформації дізнавайтеся зі сторінок щомісячного спеціалізованого журналу «Практичний психолог: Дитячий садок».
Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
Ознайомтеся зі змістом та основними вимогами Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти. Акцентуємо увагу на тому, що потрібно знати керівнику закладу
З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок