Міністерство освіти і науки пропонує запровадити в українських школах курс з основ медіаграмотності, починаючи з 2013/2014 навчального року. Про це йдеться у листі-зверненні Міністерства до регіонів.
Міністерство освіти і науки рекомендує запровадити вивчення курсу «Основи медіаграмотності» у навчальних закладах України.
У відомстві зазначають, що Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти спільно з Академією української преси та Інститутом соціальної та політичної психології здійснюється експериментальна перевірка результативності медіаосвіти в Україні та інноваційних технологій у навчально-виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладів.
У навчальних закладах Дніпропетровської, Миколаївської і Полтавської областей відбулися регіональні наради-семінари вчителів загальноосвітніх шкіл з метою їхньої підготовки до викладання основ медіаграмотності.
Міністерство освіти і науки рекомендує, починаючи з 2013/2014 навчального року, запровадити курс «Основи медіаграмотності». Реалізація курсу має здійснюватись за рахунок годин варіативної частини навчальних планів.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?